• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

12 Eylül 2014

HACIOSMANOĞLU ARDEŞEN’DE

Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacısomanoğlu taraftar gruplarının daveti üzerine gittiği Ardeşen’de gündeme ilişkin Fenerbahçe maçına dair açıklamalarda bulundu


fft104mm3139707Hafta sonu Fenerbahçe derbisi öncesi Rize’nin Ardeşen ilçesi taraftar gruplarının daveti üzerine Ardeşen’i ziyaret eden Trabzonspor klüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu şehirde çoşkuyla karşılandı.

Hacıosmanoğlu ilk olarak Ardeşenli’ler ve Trabzonspor severler tarafından Ardeşen Girişi Hacışahinoğlu Tesisleri’nde tulum eşliğinde karşılandı. Burada bir grup taraftarın sevgisiyle karşılaşan Hacıosmanoğlu sevenleriyle fotoğraf çektirdi.

Fenerbahçe’yi Yeneceğiz !

Hacıosmanoğlu daha sonra Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.Hacıosmanoğlu’nu burada Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş,Rize İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan ve daire amirleri karşıladı.Burada Kaymakam Memiş ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden Hacıosmanoğlu bir taraftarın “Şu Fenerbahçe’yi Pazar günü yeninde canımı yiyin” isteğiyle karşılaştı. Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bu isteğe karşı “Biz Fenerbahçe’yi de yeneceğiz,senin canın da sağ olacak.” Dedi.

Hacıosmanoğlu Ardeşen Belediyesi’ne geçerek burada başkan vekili Mustafa Okumuş ve belediye meclis üyeleriyle bir süre sohbet etti.Hacıosmanoğlu’na bu ziyaretler kapsamında Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş,Ardeşen Belediye Başkan Vekili Mustafa Okumuş tarafından hediyeler verildi.

1932495_340819719375998_5085965937533933093_nHentbol’a Özel İlgi

THF Bayanlar Süper Lig Temsilcisi Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret eden Trabzonspor başkanı Hacıosmanoğlu bayan hentbolcularla tek tek görüştü ve klüp yöneticilerine başarılar diledi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu son olarak Ardeşenspor Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti. Hacıosmanoğlu’nu burada Ardeşenspor Kulüp Başkanı Mehmet Çırakoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular karşıladı. Hacıosmanoğlu, Ardeşenspor kulüp Başkanı Mehmet Çırakoğlu’nun Ardeşenspor’a destek istemesine “Elbette ki destek vereceğiz.” diyerek destek sözü verdi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Cuma namazını Ardeşen’de kıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Mustafa ÖZYANIK-Lazika Haber

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?