• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

HACIOSMANOĞLU’DAN DİNDAR’A GALA TELEFONU

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, gala gecesi ile ilgili Resul Dindar’la görüştü ve sorun çözüldü.


ts-resul1Patikaa Haber Merkezi


Resul Dindar’ın Trabzonspor gala gecesinde sadece pop müzik sanatçısı Soner Sarıkabadayı’nın sahne alacağını öğrenmesi sonrası “Olmadı Trabzonsporum” açıklamasıyla başlayan gala gecesi sorunu nihayet çözüldü.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmaoğlu, Karadenizli Sanatçı Resul Dindar’la telefon görüşmesi yaptı. Görüşmeye ilişkinde Sanatçı Dindar sosyal medya aracılığıyla şu açıklamayı yaptı;

“Az önce İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştüm. Bir organizasyon firmasına vermişler sezon açılışı için organizasyonu yönetim transferler vb yoğun olduğu için ilgilenememiş organizasyon hazırlılarıyla. Aslında İbrahim Abi açılış konseri için Apolas Lermi ve beni gündeme getirmiş. Fakat Apolas askerde olduğu için benimde hastalık süreci ile alakalı zamanımın olmadığını bildiği için iletişime geçilmemiş bizimle. Soner Sarıkabadayı konseri kendisinin bilgisi dahilinde fakat konuya muhatap olamamış.

Gün içerisinden yapmış olduğum haksız eleştirilerden dolayı Trabzonspor yönetimi, taraftarı ve Trabzonspor sevenlerinden özür diliyorum. Maalesef tez canlı insanlarız. Hemen atarlanır ve patlarız işte. Ama yeri gelince gönül almasını haklıya hakkını vermesini de biliriz. Ben bir insan olarak bir Karadenizli ve Trabzonspor’a gönül veren resul dindar olarak duygusal bir tepki verdim ve düşüncelerimi paylaştım sizlerle. Kimi kırdım ve yanlış anlaşımlara sebep verdiysem tekrardan özür diler saygılarımı sunarım”

Bu görüşme sonrası Trabzonspor Kulübü sosyal medya aracılığıyla gala gecesinde Resul Dindar’ında olacağını duyurdu.

Gün boyu bu gelişmeler yaşanırken Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın vefatı dolayısıyla gala gecesindeki konser bölümü Trabzonspor kulübü tarafından iptal edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?