• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

HAPİSHANEDE “TÖRELERİN KİNİ’ ADLI TİYATROSU

Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda hükümlü ve tutuklularından oluşturulan “ Tiyatro Kolu” tarafından üç perdelik “ Törelerin Kini” adlı tiyatro eserinin gösterimi beğeni topladı.


Hapishanede-“Törelerin-Kini’-Adlı-Tiyatrosu-1Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda hükümlü ve tutuklularından oluşturulan “ Tiyatro Kolu” tarafından üç perdelik “ Törelerin Kini” adlı tiyatro eserinin gösterimi yapıldı.

E tipi Kapalı Ceza infaz Kurumunda düzenlenen tiyatro oyununa Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ün yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Hayreddin Akçıl, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, Alay Komutanı Turgay Aras, bazı daire amirleri, çok sayıda hükümlü ve tutuklular katıldı.

Hapishanede-“Törelerin-Kini’-Adlı-Tiyatrosu-2Hükümlü ve tutukluların sahnelediği oyun büyük alkış alırken, Vali Öz ve Başkan Gümrükçüoğlu performanslarından dolayı oyuncuları tebrik etti ve oyunun hazırlanmasında emeği geçenleri kutladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?