• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

04 Mart 2015

HASAN VEZİR’DEN VERYANSIN!

Rizeli eski milli futbolcu ve teknik direktör Hasan Vezir; “Hayatımda iyi niyetimden dolayı haksızlıklara uğradım, kandırıldım ve kullanıldım. Üzücü tarafı da kazık yediğim insanların hemşehrim olmaları” diyerek adeta veryansın etti.


HasanVezir-VeryansınBir dönem Rizespor, Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray’da forma giymiş, milli formayı da terletmiş olan ve günümüzde de teknik direktörlük yapan Hasan Vezir, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla gündem oluşturdu.

İşte O Açıklamalar;

“Ben Rizeliyim ve her zamanda, Rizeli olduğum içinde gurur duydum. Hayatımda iyi niyetimden dolayı haksızlıklara uğradım, kandırıldık ve kullanıldık. Üzücü tarafı da kazık yediğim insanların hemşehrim olmaları. Bunlardan Rizeli oldukları için ve insanlığa yakışmadığı için utanıyorum ve bu hemşehrilerimizi iyi ve dürüst biliyorlar, birisi sana söz verir bekle der seni. Takımın antrenörü yapacağım. Bende gelen tekliflere teşekkür ederim ve kabul etmem. Beklerim 2-3 hafta sonuç yok ve daha acısı Rizespor’dan takım arkadaşım, hemşehrim o takımın antrenörü oluyor, benim o takımla görüştüğümü ve anlaşmak üzere olduğumu bildiği halde (isim vermeyeceğim araştıran öğrenir ) bu ikiyüzlü, sahte ve kendilerini hemşehrililerime iyi gösteren insanlarımızdan utanıyorum. Gerçek yüzleri görün onlara kanmayın.”

Hasan Vezir’in kimleri tarif ettiği ve kendisine nasıl bir cevap geleceği de şimdiden merak konusu oldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?