• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

11 Ağustos 2016

HEMŞİN YAŞAM DERNEĞİNDEN KİTAP KAMPANYASI

Rize’nin Hemşin ilçesinde faaliyet gösteren Hemşin Yaşam Derneği “Bulutların Ülkesi, Kültür Hazinesi Olsun” sloganıyla kitap kampanyasını hayata geçirdi.


HemşinYaşamKitapKampanyası-2Hemşinli gençler “Bulutların Ülkesi, Kültür Hazinesi Olsun” sloganıyla kitap kampanyasını hayata geçirdi.

Rize’nin Hemşin ilçesinde faaliyet gösteren Hemşin Yaşam Derneği yetkililerinden kampanyaya ilişkin yapılan açıklamada;

“Hemşin Yaşam Derneği olarak uzun zamandır gerçekleştirmeyi tasarladığımız projeyi artık yaşama geçiriyoruz ve bu aşamada siz kitapseverlerin desteğine ihtiyacımız var.

Bilindiği üzere, Hemşin’de kitapseverlerin okuma yapıp paylaşımda bulunacağı bir merkez bulunmamaktadır. Hemşin gibi gelişmeye açık bir bölgede bunun büyük bir eksiklik olduğunun farkındayız. Bu amaçla Hemşin merkezinde kurmakta olduğumuz dernek binamızın sadece bir dernek merkezi olarak değil, 7′ den 70 ‘e isteyen herkesin güzel vakit geçirebileceği bir kültür merkezine dönüştürmek istiyoruz.

Sizler de bu amacımızı gerçekleştirebilmemiz için kütüphanemize kitap bağışında bulunarak bizlere destek olabilirsiniz.” denildi.

Gönderimleriniz için;
Hemşin Yaşam Derneği
Muhammet Coşkun
Atatürk Caddesi No:26 Hemşin Rize (Not: Gönderimlerinizi PTT Kargo ile yaparsanız kitap gönderim indiriminden yararlanabilirsiniz. )

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?