• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

29 Haziran 2015

HÜSEYİN YANGIN YENİDEN BAŞKAN

TFF 2.lig ekiplerinden Pazarspor’da yapılan olağan genel kurul’da mevcut başkan Hüseyin Yangın yeniden başkanlığa seçildi.


HüseyinYangın-TekrarBaşkan-2Pazarspor’da yapılan olağan genel kurulunda Hüseyin Yangın yeniden başkanlığa seçildi

Yapılan olağan genel kurulda 355 delegeden 64’ünün katılırken, Başkan Hüseyin Yangın tek liste ile aday oldu. Yapılan seçimin ardından oy birliği ile Başkan Yangın yeni yönetim kurulu iki yıllığına göreve geldi.
Pazarspor Kaptan Hüseyin Yangın Deniz Konak Viya Teras salonunda yapılan genel kurul yoklama ve açılışın ardından, Yönetim Kurulu Üyesi Talat Günday’ın açılış konuşması ile başlarken akabinde; Osman Keser Zeynep Kurt ve Mustafa Biberden oluşan Divan heyetinin oluşturulması ile devam ettti. Divan heyetinin teşekkülünün ardından Saygı duruşu yapılıp İstiklal Marşı okundu. Akabinde Yönetim Kurulu çalışma raporu, bilanço ve denetleme kurulu raporlarının okunması ve ibrası ile 2015-2016 yıllarına ait tahmini bütçe okunup ibra edildi. Dilek temenni ve konuşmaların ardından Asil, Yedek yönetim kurulu, Denetleme kurullarının seçimleri yapılıp oylandı.

HüseyinYangın-TekrarBaşkan-1Yapılan seçimlerin ardından Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine;
Başkan Hüseyin Yangın, yönetim kurulu asil üyeliklerine Cihan Ergenç, Uğur Gülek Balta, Mustafa Atar, Talat Günday, Doğan İnce, Ömer Rasim Atabey, Şafak Balta, Mehmet Basa, Osman Devrim Telatar, Nurettin Altaylar, Recep Pehlivanlar, Mustafa Yüksel, Varol Türkyılmaz, Yusuf Parlak getirildi.

Yönetim Kurulu Yedek üyeliklerine: Mehmet Acıyan, Zeynep Kurt, Hüseyin Çelik, Musa Tafralı, Erdinç Süslü, Talat Kayabaş, ve Cüneyt Konan getirildi.

Denetim Kurulu Asil: Osman Özer, Metin Pinalioğlu, Süleyman Kesimal. Yedek: Kadir Altaylar, Hüseyin Çilli, Ruhan Göymen.

Pazarspor’un 22. Olağan Genel Kuruluna Rize Millet Vekili Osman Aşkın Bak, İlçe Kaymakamı Selçuk Aslan, Belediye Başkanı Ahmet Basa, parti ilçe başkanları ve temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Bürokratlar, delegeler ve Pazarspor camiası ile sporseverler katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?