• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

İLGİNÇ KOSTÜMLER GECEYE DAMGA VURDU

Trabzon’da düzenlenen kostüm gecesi renkli ve ilginç görüntülere sahne oldu.


kostüm-gece

Patikaa.com / Haber Merkezi


2009 yılından itibaren Trabzon’da dans eğitimi veren Karadeniz Kültür Sanat ve Dans Sporları Derneğin (Black Sea Dance Academy)  geçtiğimiz günlerde düzenlediği gece ile sıradışı bir etkinliğe imza attı. Dans dünyasındaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak üyelerine sunan topluluk her yıl düzenlediği kostum gecesinde renkli görüntülerin oluşmasını sağladı. Trabzon’da sosyal etkinlik yok diyenlere “hayır var çok güzel etkinlikler düzenliyoruz” diyen dans okulu üyeleri büyük ilgi uyandırdı. 

150 den fazla üyesi bulunan okulda  sosyal latin dansları (salsa, bachata, cha cha, la rueda) tango, halk oyunları, dans sporları gibi birçok dans türü eğitimi veriliyor. Okul sadece dans eğitimiyle kalmayıp, sağlıklı yaşam için plates – fitness, bunun yanı sıra enstrüman kursları, halk dansları ve geleceğimiz olan çocuklarımız için de dans çalışmaları da yapıyor. 

Kostumlü Gece Stres Attırıyor

10929120_10153435565800839_6413935768340086054_oDans okulu mensupları, düzenledikleri dans gösterilerinin yanı sıra yaşamın günlük stresinden uzaklaşmak için bir de kostum gecesi düzenliyor. Gecede en güzel kostümün seçildiği etkinlik çok renkli görüntülerin oluşmasını sağlıyor. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?