• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

25 Ağustos 2014

İLK GELENİN DEĞİL SON GELENİN BİRİNCİ OLACAĞI YARIŞMA

Furtonaşi Berepe ve Ardoff Spor Kulübü ortak bir projeyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yarışta birinci ise sonuncu olan olacak.


şamiyelfest2

Furtonaşi Berepe Ardoff Spor Kulübü ortak bir projeyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. İlk gelen değil son gelen birinci sloganıyla yola çıkan Ardeşen’in iki güzide kulübü ortak bir basın açıklaması yayınladı.

” Furtonasi Berepe Kulübü Başkanı Serdar Fatih Kabaoğlu, Şamiyel Raft Festivali ile ilgili bilgiler verdi..”

Kabaoğlu; 30 Ağustos’da herkesi Ata sporumuz olan Şamiyel Raft Festivaline bekliyoruz. Kuruluş ilkelerimizden olan ‘Yöre Kültürünü Yaşatma’ ilkesi doğrultusunda düzenlemiş olduğumuz ve bölgedeki spor kulüpleri, sivil toplum örgütlerinin birlikte çalışmasına öncü olmak adına Ardoff ailesiyle birlikde düzenlemiş olduğumuz bu güzel organizasyona herkesi bekliyoruz.
Yarışlardan sonra Furtonanun çocuğu olan kendine has sevilen tarzı ile Mehmmet Sırrı Kutanis konseri eşliğinde hep birlikde eğleneceğiz” dedi

Bu arada festival komitesinin birde uyarısı var. İşte o uyarı: “Şamiyeller kulübümüz tarafından temin edilecektir. Yarış esnasında yarışçılara kask ve can yeleği giydirilecektir. Güvenlik en üst düzeyde sağlanacaktır”

Kaynak: medyalaz.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?