• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

İREM DERİCİ GİRESUN’DA KONSER VERDİ

Pop müziğinin son zamanlarda en çok beğenilen sanatçılardan İrem Derici, Uluslararası Giresun Aksu Festivali’nde binlerce kişiye konser verdi.


İREM-DERİCİ-GİRESUN’DA-KONSER-VERDİ-438. Uluslararası Giresun Aksu Festivali büyük bir coşkuyla devam ediyor. Festivalin beşinci gününde akşam Atatürk Meydanı’nda gençlerin sevgilisi İrem Derici sahne aldı. Saatler öncesinden dolan Atatürk Meydanı yaklaşık 10 bin kişiyi ağırladı.

İREM-DERİCİ-GİRESUN’DA-KONSER-VERDİ-2Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu konserde, “ Sevgili gençler. İrem Derici dediniz geldi. Gelecek yıl kimi isterseniz onu getireceğiz. Siz bizim için önemlisiniz. Sizlerin mutluluğu benim için her şeyden önemlidir” şeklinde konuştu.

Sanatçı İrem Derici’ye minik bir hayranı tarafından çiçek verilirken, Belediye Başkanı Kerim Aksu , bir fındık sepeti ve plaket verdi.

İREM-DERİCİ-GİRESUN’DA-KONSER-VERDİ-3Atatürk Meydanı’nda binlerce hayranına muhteşem bir konser veren İrem Derici seslendirdiği popüler parçalarla gençlerin gönlünü fethetmeyi başardı

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?