• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

28 Eylül 2014

İSPANYA’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Rize Ardeşen’li Kick Boks sporcusu Gökhan Zorlu (21) katılacağı Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.


ardeşenkicboks2Avrupa şampiyonası için ispanyada Türkiye veRizeyi temsil edecek olan ZORLU Kick Boks’da şuana kadar çok önemli başarılara imza attı. İlk olarak 6 yıl önce Ardeşen Gençlikspor Kulübü bünyesinde bu spora başlayan Gökhan Zorlu (21) şimdi Avrupa Şampiyonası’na giderek ülkemizi gururla temsil edecek.

Rize Kardeşler Spor Kulübü bünyesinde 18–26 Ekim tarihleri arasında İspanya’da yapılacak Kick Boks Şampiyonası’nda katılacak olan Zorlu,8-18 Ekim tarihleri arasında Niğde’de kampa girecek.

Zorlu, Avrupa Şampiyonası’na katılacağından dolayı gururlu olduğu belirterek “ İlk olarak Ardeşende olmaktan gurur duyarak ardeşenli iş adamlarından İsmail Kuyumcu Kaçkarlar İnşaat’ın bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum Ardeşende yaşayan bir genç olarak Sırasıyla Ardeşen’i Rizeyi ve ay yıldızlı bayrağımız altında Türkiyeyi temsil etmekten mutluluk duyuyorum. İnşallah Şampiyonada kazanıp Bayrağımızı İspanyada dalgalandıracağım ” dedi.

Gökhan Zorlu konuşmasının sonunda “Şahsım Birçok bölge ve Türkiye Şampiyonluklarım var ve bunun gibi birçok farklı dallarda başarılar gösteren arkadaşlarımvar. Bu Arkadaşlara iş adamlarımız destekleri oldukçada daha buyuk başarılara imza atıcaklarına ve bayrağımızı dalgalandıracaklarına eminim. Spor denince akla sadece futbol gelmemelidir. Diğer branşlara da her türlü destek verilmelidir. ” İfadelerini kullandı.

Kaynak: medyalaz.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?