• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

26 Aralık 2014

KADINCIK ŞELALESİ OLAĞANÜSTÜ GÜZELLİK SUNUYOR

Ordu’nun Ulubey İlçesi bağlı Kadıncık Mahallesinde bulunan şalele, olağanüstü güzelliği ile dikkat çekiyor.


KadıncıkŞalalesi2Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ulubey İlçesi Kadıncık Mahallesinde bulunan şelalede incelemelerde bulundu.

Vali Balkanlıoğlu, beraberinde Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref ÇAKMAK, İl Emniyet Müdürü İsmail Dalkıçılıç, Ulubey Kaymakamı Emrullah Temizkan ve Belediye Başkanı İsa Türkcan, Kadıncık Mahallesi Muhtarı Yekta Şener ile birlikte Kadıncık Mahallesinde ki şelaleyi gezerek, incelemelerde bulundu.

KadıncıkŞalalesi3“Şelale Olağanüstü Güzellik Sunuyor”

Şelaledeki incelemelerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Ulubey ilçemize bağlı Kadıncık mahallesindeki bu güzel şelaleyi yakından görmek amacıyla geldik. Buradaki muhteşem güzelliği biran önce görmek istedik. Burada tertemiz, hiçbir kirleten unsur olmadan doğal kaynaklardan toplanan sular kendi mecrasında akarken, yer yer yükseklerden aşağıya iniyor ve olağanüstü güzelliği bizlere sunuyor” diye konuştu.

KadıncıkŞalalesi5“Burası Cennet Gibi”

“Kaymakamımızın, Belediyemizin ve muhtarımızın daveti üzerine Kadıncık Şelalesini görmeye geldik. Burası cennet gibi” diyen Vali Balkanlıoğlu, Kadıncık şelalesinin güzelliklerinin bütün vatandaşlar tarafından görülmesi gerektiğinin altını çizdi.

Ordu’ya 20 km uzaklıkta olan şelaleye giden yol’unda yapılacağını söyleyen Vali Balkanlıoğlu, ”Düzgün ve güzel bir yolla buraya gelmek mümkün olacak. Aile boyu gelinebilir ve piknik yapılabilir. Cesareti olanlar soğuksuda yüzebilir, balık tutabilir”dedi.

“Vatandaşlarımız Bu Güzellikleri Mutlaka Görsün”

Vali İrfan Balkanlıoğlu, ”Burada suya ilişkin her türlü güzellikleri ve imkanları bulmak mümkün. Vatandaşlarımıza sesleniyorum; bu güzellikleri görmek için binlerce kilometre uzaklara gitmeyin. Hemen yanınızdaki bu güzellikleri görmeye gelin” diyerek sözlerini tamamladı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, şelalenin hemen yanında bulunan 200 yıllık değirmeni de gezerek bilgi aldı.

KadıncıkŞalalesi4

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?