• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

01 Ekim 2015

KANAL G YENİ İMAJIYLA YAYINA BAŞLIYOR

Giresun’da 1996 yılından beri yayın yapan Kanal G, merkezini İstanbul’a taşıyıp Karadeniz bölgesine hitap edecek şekilde yayınlarına devam edecek.


KanalGKanal G yeni imajıyla yayına başlıyor. Giresun’da 1996 yılından beri yayın yapan Kanal G, merkezini İstanbul’a taşıyıp  Şile’den Sarp’a kadar geniş bir yayın ağında Karadeniz Bölgesi’ne hitap etmeyi hedefliyor. Gönüllerin Kanalı ‘Kanal G’ adlı televizyon yeni logosuyla birlikte uydu üzerinden ulusal yayın yapacak.

Giresunlu İşadamı Hamdi Çakır ile tanınmış sunucu ve organizatör Necati Selvitop’un kurduğu ‘Gönüllerin kanalı ‘Kanal G’ Şile’den Sarp’a geniş bir coğrafyada Karadeniz Bölgesi’nin sesi olmayı hedefliyor. İstanbul’un yanı sıra Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun ve Zonguldak gibi illerden sürekli canlı yayın bağlantıları ile önemli sosyal, kültürel ve güncel gelişmeleri 2 tam donanımlı canlı yayın aracı ile ekranlara taşıyacak.

Türk televizyonlarında 33 yıllık deneyimi ile Karadeniz’in yakından tanıdığı ünlü sunucu ve organizatör Necati Selvitop’un Genel Yayın Koordinatörlüğünü üstlendiği ve programları ile renk katacağı ‘Gönüllerin kanalı Kanal G’ hem uydudan hemde dijital platformlardan yayın yapacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?