• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
 • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
 • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
 • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

16 Mart 2015

KARADENİZ FM KİRALANDI

Rizeli işadamı Ahmet Kopuz’a ait olan Karadeniz FM, ACP Medya’ya işletme hakkı verilerek kiralandı. Yeni yönetim radyo’da bazı değişimlere imza atmaya başladı.


KaradenizFm-Kiralandı


Patikaa.com / Haber Merkezi


Bünyesinde Karadeniz TV ve Karadeniz FM’i bulunduran Rizeli işadamı Ahmet Kopuz, son bir yıl içinde bazı değişikliğe gitti. Önce Karadeniz TV’yi kapatıp onun yerine KRT’yi (Kültür TV) yayın hayatına sokan Kopuz, bu kez de radyosu için radikal bir karar alarak Karadeniz FM’in işletme hakkını ACP Medya’ya vererek kiraladı.

20 yıldır yayında olan Karadeniz FM’in ACP Medya’ya kiralanmasının ardından yapılan yönetim değişikliği ile birlikte radyonun yeni sorumlusu Cüneyt Aysel, yayın akışında bir takım değişikliğe gitme kararı aldı.

Daha önce %50 Karadeniz %50 diğer müziklere yer veren radyo bundan böyle daha fazla Karadeniz müziği çalacak. Yeni yönetim artık %80 Karadeniz müziğine yer verecek.

Öte yandan radyoda program yapanlar arasında değişiklikler yapıldı. Buna göre;

Karadeniz FM’in yeni yayın döneminde anlaşma sağladığı isimler; Adem Metan, Musti Show, Onur’la Show Time, Emrullah Gül ve Furkan Torun.

Karadeniz FM’den ayrılan isimler ise; Lahana Show (Mustafa), Memo Show, Müge’nin Oltası (Müge Barutçu), Şakir’le Adavapuru, Bizim Kenan, Birgül’le Hayatın Renkleri, Aytaç’la Müzik Keyfi ve Bülent Çelik oldu.

Son bir yıl içerisinde Karadeniz TV ve Karadeniz FM’de yaşanan bu değişimlere bölge halkının nasıl bir tepki vereceği ise merak ediliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

#

KARADENİZ FM KİRALANDI” için 6 Yorum

 1. dinlemiyorum : diyor ki:

  en tanılmış dj leri cikardi tanınmamış dj leri bıraktı kimse dinlemez karadeniz fm i yeni gelen yönetim bitirdi radyoyu

 2. nurgul : diyor ki:

  Radyo calisankari uzun sure de aile gibi olduk neden lahana show .memo show.ve digerleri bu sunuculerimixin geri gelmesini o emke rica ediyoruz

 3. Semsi koc : diyor ki:

  Eski. Dj. Istiyoruz. Ve hergun. 1 dinleyici. Kaybediyorsunuz.

 4. haso : diyor ki:

  bu gidişle radyonun adını da degişirler Kultur FM yaparlar

 5. hasan : diyor ki:

  karadeniz tv sahibi karadeniz tv ismini degiserek hata yapti krd bilmem kultur tv izlenmemektedir

 6. Ömer Karakaş : diyor ki:

  Ahmet kopuz eski personelin alacaklarını vermemek için bu sahtekarlıkları yaptı. Allah hepsinin belasını versin inşallah