• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

“KARADENİZ KİTAP FUARI”NA REKOR KATILIM

Samsun’da düzenlenen “Karadeniz Kitap Fuarı” sona erdi. Bir hafta süren fuarı 69 bin 857 okurun ziyaret ettiği bildirildi.


KitapseverKaradeniz-4TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan Karadeniz Kitap Fuarı 2015 sona erdi. Kitap fuarı, 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşti. Fuar süresince 50 kültür etkinliği ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluştu.

KitapseverKaradeniz-218-24 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Karadeniz Kitap Fuarı 2015’i 69 bin 857 kişi ziyaret etti.

Karadeniz Kitap Fuarı’na ilişkin TÜYAP’dan yapılan açıklamada; “ Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan Karadeniz Kitap Fuarı 2015 – Samsun, 24 Mayıs 2015 Pazar akşamı saat 19.00’da 69.857 okurun ziyaretiyle sona erdi.

KitapseverKaradeniz-3Karadeniz bölgesinin ilk kitap fuarı, 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşti. Fuar süresince 50 kültür etkinliği ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluştu.

KitapseverKaradeniz-5Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve yazarlarımıza teşekkür ediyor, bir sonraki fuarımızda tekrar bir arada olmayı diliyoruz.” denildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?