• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

KARADENİZ MÜZİĞİNİN USTA İSİMLERİNDEN GENÇ MÜZİSYENLERE DESTEK

İki Karadenizli genç, Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu’nun ilk albümleri “İki İnsan Tek Yürek” Arof Yapım etiketiyle müzikseverlere merhaba dedi.Patikaa.com / Haber Merkezi


Karadeniz müziği iki genç daha kazandı. Sokak müzisyenliğini ile başlayıp şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanan Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu’nun ilk albümleri “İki İnsan Tek Yürek” Arof Yapım etiketiyle müzikseverlere merhaba dedi.

İstanbul’da sokakta, vapurda şarkı söyleyerek sıra dışı performanslarıyla kısa sürede büyük hayran kitlesine ulaşan Serkan ve Buğrahan, ilk albümleri “İki İnsan Tek Yürek” ile müzikseverlerle buluştu.

Karadeniz müziğine eşsiz bir soluk getiren genç yetenekler, güçlü ve samimi yorumu ile iyi bir çıkış yakaladıkları YouTube’daki başarılarını albümle taçlandırdı.

USTA İSİMLER DESTEK VERDİ

Selçuk Balcı ve Grup İmera gibi Karadeniz müziğinin birbirinden usta isimleri albümün her aşamasında genç müzisyenlere destek verdi. “Diyemem Halumi” adlı eserde Selçuk Balcı ile “Senelerin Hatrına” adlı eserde ise İmera’nın solisti Hüseyin Ulusan ile düet yapan ikilinin, çıkış parçası “Aykırı Yollarına” daha şimdiden sosyal medyayı kasıp kavurdu.

Arof Yapım etiketiyle çıkan Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu’nun ilk albümleri “İki İnsan Tek Yürek” müzik marketlerde ve dijital platformlarda satışa sunuldu.

İşte Albümde Yer Alan Türküler
1. Aykırı Yollarına
2. Serkan’ın Kemençesi
3. Virana
4. Cümle Alem
5. Nazlı Yarim
6. Senelerin Hatrına
7. İki İnsan Tek Yürek
8. Kurdum Odun Yüküni
9. Diyemedum Halumi
10. Yalçın Dağlar
11. Sevdaluk
12. Cümle Alem Remix

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?