• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

17 Nisan 2017

KARADENİZ RADYOSU ‘RADYO K’ KİRALANDI

İstanbul’da 15 yıldır Karadeniz içerikli yayın yapan Radyo K / Karadenizin Sesi Radyosu, bir  özel gayrimenkul firması tarafından kiralandı. Aral FM olarak adını değiştiren radyo artık arabesk, fantezi, Türk halk müziğini türünde yayın yapacak.Patikaa.com / Haber Merkezi


İyi idare edilmeyen Karadeniz medya organları tarihin tozlu raflarında yerini almaya devam ediyor.

İstanbul’da Nisan 2002 yılından beri tam 15 yıldır Karadeniz içerikli yayın yapan Radyo K / Karadenizin Sesi Radyosu artık tarih oldu.

93.3 Radyo K olarak yayın yapan radyo istasyonu Aral Gayrimenkul tarafından kiralandı ve Aral FM adını aldı.

“Aralıksız Müzik Ziyafeti” sloganıyla Aral FM olarak yayın hayatına başlayan radyo 17 Nisan itibariyle arabesk, fantezi, Türk halk müziğinin en iyi örneklerini dinleyicilerine ulaştırmayı hedefliyor.

Gerek iyi idare edilmeyen, gerekse ekonomik şartlar karadeniz medya organlarını olumsuz etkiliyor. Son yıllarda TV, Radyo, Gazete ve Dergilerden oluşan onlarca medya organı yayın hayatına son verdi.

Şuan halı hazırda yayın yapan yüzlerce Karadeniz medya organı ise yine gerek iyi idare edilmediğinden gerekse ekonomik şartlar yüzünden kapanma tehlikesi ile karşı karşıya.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

#

KARADENİZ RADYOSU ‘RADYO K’ KİRALANDI” için 1 yorum

  1. Aral yapı dolandırıcıdır, biz de çoğu insanlar gibi mağduruz, bir karadenizli olarak 93.3 karadeniz fm i dinlemekten keyif alırken artık çoğu zaman bizleri ev sahibi yapacağını söyleyerek binlerce TL mizi kapora diye alıp dolandıran Ersin Aktaş, Selçuk Aygan ve diğer şebeke arkadaşlarıdır, sakın ailenizle çocuklarınızla gelin dairenizi görün laflarına ve araç takas olur laflarına v.b. süslü cazip kelimelere aldanmayın, memleketleri kars, kaç tane davaları var böyle, Esenyurttaki polisler bile direkt tanıyor, hikayenizi biliyor, başka dolandırılanlar da yazsın uyaralım herkesi, radyoda canlı yayınları da yok, bizden çaldıkları paralarla radyoların kiralarını ödüyorlar, şimdi bir de isim değiştirmişler,