• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

KARADENİZ SONBAHAR’DA BİR BAŞKA GÜZEL

Yaz aylarında yoğun turist çeken Doğu Karadeniz Bölgesi sonbahar mevsiminde de ilgi görüyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde kuruyan yaprakların oluşturduğu doğal renk cümbüşü bir başka güzel.


KaradenizdeSonbahar-3Şimdi Karadeniz’de sonhabar zamanı… Yaz aylarında yoğun turist çeken Doğu Karadeniz Bölgesi sonbahar mevsiminde de ilgi görüyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaz aylarında doğa yeşilin bin bir tonunu gözler önüne sererken, Sonbahar mevsiminde de Doğu Karadeniz Bölgesi’nde…

KaradenizdeSonbahar-2Yaz aylarında yoğun turist çeken Doğu Karadeniz Bölgesi sonbahar mevsiminde de ilgi görüyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaz aylarında doğa yeşilin bin bir tonunu gözler önüne sererken, Sonbahar mevsiminde de Doğu Karadeniz Bölgesi’nde kuruyan yaprakların oluşturduğu doğal renk cümbüşü bir başka güzel.

KaradenizdeSonbahar-4Kaçkar dağları eteklerindeki muhteşem güzellikler göz kamaştırıyor. Özellikle Rize ve Artvin’in sahip olduğu doğal güzellikler, sonbahar aylarında dünyada eşine az rastlanılacak güzellikleri gözler önüne seriyor.

KaradenizdeSonbahar-5Bölgede dört mevsimi bir arada gözlemek neredeyse mümkün. Karlı dağların önündeki ağaçlarının yaprakları sararmış ormanlar ve yeşil çam ağaçları adeta usta bir ressamın elinden çıkmış tabloları andırıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?