• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

KARADENİZ’DEN İSTANBUL’A: ‘BİZİM HİKÂYE’

Sinop, Trabzon ve Rize’deki çekimleri biten ve İstanbul’daki çekimlerinin de yakında tamamlanacağı ‘Bizim Hikâye’ adlı film 2015 baharında vizyona girecek.


BizimHikaye26Kasım


Patikaa.com / Haber Merkezi


Karadeniz İstanbul hattında bir film olan ‘Bizim Hikâye’nin çekimleri son aşamaya geldi.

Ön hazırlıklarıyla yaklaşık olarak 3 yıl süren titiz bir senaryo ve cast çalışmasının ardından ‘Bizim Hikaye’, 2015 yılının ilkbahar aylarında etkileyici ve alışılmışın dışında bir film olarak sinemaseverlerin karşısında olacak.

Hüzünlü ve Umutlu Bir Aşk Hikâyesi

Haksızlığa uğramış, çocukları, karısı, yuvası, yarınları elinden alınmış bir adam. Yalnız ve çaresiz, çocuklarıyla bir başına kalmış bir kadın. İade-i itibarı dava edinmiş bir evlat.

Yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşk. Nesilden nesile miras kalan bir aşk risalesi. Alın yazısı dedirtecek kaçınılmaz bir buluşma. Tutuklu yıllar. Yiten umutlar.

80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların ve geçmişten bugüne uzanan hüzünlü bir ailenin ve aşkların hikâyesi…

Senaryosu Gündem Yaratacak

Sarsıcı hikâyesi ve tüm insanların yüreklerine dokunacak senaryosuyla vizyona girdiğinde ve sonrasında çok konuşulacak olan Bizim Hikâye adlı sinema filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bir süre önce Sinop, Trabzon ve Rize’de çekimleri tamamlanan filmin İstanbul’da çekilecek olan sahneleri için hazırlıklara başlandı.

BizimHikaye26Kasım-2Dev Oyuncu Kadrosu

Alaaddin Film’in yapımcılığını üstlendiği Bizim Hikâye filminin; hikâyesi Şükran Erdoğan, Hakan Kandal ve Fatih Hocaoğlu’na, senaryosu ise Seda Altaylı Turgutlu ve Yasin Uslu’ya ait. Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı filmin en az senaryosu kadar güçlü bir oyuncu kadrosu var.

Filmde Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, Çiğdem Batur, İbrahim Kendirci, Erdinç Gülener, Şebnem Dilligil, Bulut Köpük, Nil Keser ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimler yer alıyor.

Vizyon Tarihi: 2015 İlkbahar

Ön hazırlıklarıyla yaklaşık olarak 3 yıl süren titiz bir Senaryo ve Cast çalışmasının ardından ‘Bizim Hikaye’, 2015 yılının ilkbahar aylarında etkileyici ve alışılmışın dışında bir film olarak sinemaseverlerin karşısında olacak.

Karadenizliler şimdiden filmi izlemek için gün sayıyor.

Bizim Hikaye’yi ilk kez haberleştiren Patikaa.com’un film ile ilgili önceki haberleri;

ÇAMLIHEMŞİN’DE “BİZİM HİKAYE”

SİNOP-RİZE HATTINDA ‘BİZİM HİKAYE’

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

#

KARADENİZ’DEN İSTANBUL’A: ‘BİZİM HİKÂYE’” için 1 yorum

  1. ‘BİZİM HİKA : diyor ki:

    […] KARADENİZ’DEN İSTANBUL’A: ‘BİZİM HİKÂYE‘ […]