• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

06 Aralık 2014

‘KARDA OFF-ROAD’ SEZONU AÇILDI

Karadenizli Off-Road Tutkunları 4 mevsim maceraya devam ediyorlar. Kar yağışı ile birlikte Karlı Off-Road sezonuda başlamış oldu.


KardaOffroad2Son yıllarda Karadenizlilerin vazgeçilmez tutkuları arsında yerini alan Off-Road sadece yazın değil kışın bile yapılıyor.

Kar yağışının etkisi altında kalan Karadeniz bölgesinin yüksek kesimlerinde Karlı Off-Road çılgınlığı da başladı. Ordu’lu gençlerde kar yağışı ile birlikte soluğu yüksek kesimlerde aldı.

Her hafta sonu farklı yerlere gittiklerini belirten Off-Road tutkunları, “Bizler kendi ciplerimizle yaylalara gidiyor ve keşiflerde bulunuyoruz. Kendimize soğuk ve karlı hava şartlarında eğlence bulmuş oluyoruz. Karlı havalarda ciplerimizle hareketler yapıyoruz ve performanslarını ölçüyoruz. Bu bizim için farklı bir eğlence. Bu eğlenceye tüm dostlarımızı davet ediyoruz” dediler.

Patikaa.com olarak Karadenizli Off-Road tutkunlarına bir çağrımız var. Yılın belli zamanlarında yaptığınız profesyonel Off-Road yarışlarını gelin kış mevsiminde de yapın. Çamurdaki hünerlerinizi Karlı havalarda da gösterin ve ödüllü profesyonel yarışma düzenleyin.

Biz inanıyoruz ki böyle bir proje ilerleyen zamanlarda hayata geçecektir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?