• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

KONSERLER İPTAL EDİLDİ

43.Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivalinin eğlence kısmında yer alan konserler, son günlerde terör olaylarında vermiş olduğumuz şehitler nedeniyle iptal edildi.


ARHAVİ KONSERLER İPTAL EDİLDİArhavi’de şehit hassasiyeti. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali komitesi Son günlerde ülkemizde meydana gelen terör olaylarında vermiş olduğumuz şehitler nedeniyle 43.Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivalindeki konserleri iptal etti.

Festival komitesi adına açıklamada bulanan Arhavi belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu;
“Son günlerde ülkemizde meydana gelen terör olaylarında vermiş olduğumuz şehitler nedeniyle 43.Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivalinin eğlence kısmı (konserler) iptal edilmiştir. Diğer sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetlerden oluşan gündüz etkinlikleri, programda belirtildiği şekilde uygulanacaktır. Her türlü şiddeti kınıyor, şehitlerimize Allahtan rahmet tüm halkımıza başsağlığı dileriz.” dedi.

Hatırlanacağı üzere 43.Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivalinde Cengiz Kurtoğlu, Bengü, Resul Dindar, Efkan Şeşen, Tolga Kurdoğlu, Sopho Khalvashi, Aydoğan Topal, Gurup İsina ve Gurup Rest konser verecekti.

arhavi-festivali-yaklaşıyor-2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?