• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

KÜMBET YAYLASINDA TV FİLMİ ÇEKİLİYOR

Giresun’un Dereli ilçesinde yer alan Kümbet yaylasında “Bir Sevda İşi” adlı televizyon filminin çekimleri yapılıyor.


KÜMBET-YAYLASINDA-TV-FİLMİ-ÇEKİLİYOR-2Yapımcılığını Papyon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Özkan Çelik’in yaptığı “Bir Sevda İşi” adlı televizyon filminin çekimleri Giresun’un en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kümbet Yaylasında çekiliyor.

Tamamı Giresun’da çekilecek olan ve başrollerini Uğur Çavuşoğlu, Selim Erdoğan, Feyza Çıpa, Kutay Sandıkçı, ve Zeynel Kılıç’ın paylaştığı filmin çekimlerine geçtiğimiz ay Kümbet’te başlandı.

KÜMBET-YAYLASINDA-TV-FİLMİ-ÇEKİLİYOR-4Giresun ve Kümbet Yaylasının tanıtımına çok büyük bir katkı sağlayacak olan filme ve film ekibine desteklerini göstermek, karşılaşabilecekleri problemleri bir ev sahibi samimiyetiyle çözmek, sanatçıların İl hakkındaki görüşlerini öğrenmek ve çekimlerde emeği geçen herkese yerinde teşekkür etmek amacıyla Valilik adına; İl Kültür ve Turizm Müdür V. Hulusi Güleç ekibiyle birlikte Kümbet Yaylasına gitti. Set ekibine ve sanatçılara, yöresel tatlardan “fındıklı kadayıf tatlısı” ikram edildi.

Yakında bitirilmesi planlanan ve bu yıl ağustos ayında gösterime girecek olan filmin tamamlanması için canla başla çalışan ekibe ve desteklerini esirgemeyen yöre halkına teşekkür ettiklerini belirten Müdür Güleç ve beraberindekiler, ekibe çalışmalarında kolaylıklar diledi.

KÜMBET-YAYLASINDA-TV-FİLMİ-ÇEKİLİYOR-3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?