• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

08 Mart 2015

MERAKLA BEKLENEN ALBÜM RAFLARDA

Karadenizlilerin merakla beklediğ albüm Çınar Müzik etiketiyle raflarda olacak.


338a78f8-dbc4-4324-97a6-62976abeb252

Patikaa.com / Kültür Sanat


Yakın bir zamanda sosyal paylaşım ağlarında oluşan sinerji ile müzik dünyasında fark edilen ikili Özgür Babacan ve İrfan Seyhan kalitesi ve kendilerine özgün tarzı ile herkesin ilgisini çekmişti. Yıllardır müzikle uğraşan fakat yakın zamanda birlikte söyledikleri bir türküyü sosyal ağlarda paylaşmaya karar veren ve ardından bir kaç farklı eserle daha meraklılarının karşısına çıkan ikili oluşan pozitif hava ve yoğun talep üzerine bir albümle müzik dünyasındaki yerlerini almaya karar vermişti. 

Grup Değil Dostluk Albümü Olacak

Müzik hayatlarında farklı yerlerde başlasalar da birlikte söyledikleri türkülerle bam başka bir enerji oluşturan iki güzel ses hem enstrümanları hem de yorumları ile Karadeniz’in aranan seslerinden olmayı başarmıştı. Karadeniz’e Kalan II albümünde de “Zeynep” türküsü ile yer alan ikili merakla beklenen “Alabanda” albümü ile müzik dünyasındaki yerini alıyor. 

Yapımcılığı Çınar Müzik tarafından yapılan, hazırlanması 8 ay süren albüm 10 Mart 2015 tarihinde hem dijital platformlarda hem de fiziki satış kanallarında sevenleriyle buluşuyor.Müziği, dinleyicileri ile aralarında herkesin anlaşabildiği ortak bir lisan olarak gören İrfan Seyhan ve Özgür Babacan, ‘’Alabanda’’ albümünde dinlemekten bıkmayacağınız ve ruhunuzu okşayacak bir müzik ziyafeti sunmayı vaat ediyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?