• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

MUCİTLER RİZE’DE BULUŞACAK

Rize Belediyesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından “Yerel ve Akademik Mucitler Buluşuyor” adlı çalıştay düzenlenecek.


mucit çalıştayMucitler diyarında mucitler buluşmaya hazırlanıyor. Rize Belediyesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından yapılacak “Yerel ve Akademik Mucitler Buluşuyor” adlı çalıştay da Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Yrd. Doç. Dr. Nilay Akçay, Öğr. Gör. Melike Nur Uzunoğlu ve Abdulmuttalip Pilatin görev alacak.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap “Şehrimizde yaşan insanların oldukça ilginç buluşları ve fikirleri olduğuna inanıyorum. Bu sayede vatandaşlarımız, akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz buluşlarını ve fikirlerini sergileyebilecektir” dedi.

İşte Katılım Şartları

“Yerel ve Akademik Mucitler Buluşuyor” çalıştayına; Yerel mucitler, lisans ve lisansüstü öğrenciler, araştırmacılar ve akademisyenler buluşlarıyla çalıştaya katılabilecekler.Katılımcıların 30 Kasım 2014 tarihine kadar buluşlarını, fikirlerini anlatan bilgiler, fotoğraflar ve varsa diğer materyallerle birlikte http://sempozyum.erdogan.edu.tr/mucitlerbulusuyor adlı internet sitesine başvurmaları gerekiyor.

Başvurular, 5 Aralık 2014 tarihinde Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecek ve ön değerlendirmeden geçen tüm buluş ve fikirler sergilenecek. Ayrıca Bilim Kurulunun uygun gördüğü buluş ve fikirler için sözlü sunum oturumları gerçekleştirilecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?