• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

MURAT DALKILIÇ KARADENİZ’DE KLİP ÇEKTİ

Türk Pop müziğinin önemli isimlerinden olan Murat Dalkılıç ‘Ben Bilmem’ adlı şarkısına Ordu ilindeki Turnasuyu vadisi ve Çiseli şelalesinde klip çekti.


MuratDalkılıç-2Murat dalkılıç Karadeniz’de klip çekti. Türk Pop müziğinin önemli isimlerinden olan Murat Dalkılıç epik adlı albümünün ilk klibini ‘Ben Bilmem’ adlı şarkısına Ordu ilindeki Turnasuyu vadisi ve Çiseli şelalesinde çekti.

Magazin 8 Extra mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Dalkılıç: ‘Ormanlar olsun, şelaleler olsun, gürül gürül aksın diye memleketimizin en güzel yerlerinden biri olan Ordu’ya gittik. Klibin en can alısı sahnesinde dublör kullanmadım. ‘Ben atlarım’ dedim ve şelaleden ben atladım’ dedi.
Aksiyon sahneleriyle ön plana çıkan klipte ünlü şarkıcı sualtı çekimlerinde boğulma tehlikesi atlatmış. Dalkılıç yaşadığı anları şu sözlerle anlattı:

‘Sualtı çekimlerini üzerimizdeki kıyafetlerle yaptık. Birlikte çalıştığımız model arkadaşların ayaklarına kıyafet dolandı ve yüzemediler. Bana tutunmaya çalıştılar, baya ciddi problemler yaşadık.’

Klibin yönetmeni Bedran Güzel’in “Çok yüksek, dublör kullanalım” telkinlerine aldırmayan Dalkılıç, 15 metre yükseklikteki kayalıktan suya kendisini bırakmış.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?