• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

MUSTAFA CECELİ RİZE’DE KLİP ÇEKTİ

Mustafa Ceceli, sözleri Sinan Akçıl’a ait olan ‘Simsiyah’ şarkısının klibi için Karadeniz’i tercih etti. Şarkıcı, Rize’nin ilçelerinden muhteşem görüntüleri klibine yansıttı.


Karadeniz, sadece dizi, sinema ve reklam dünyasının değil müzik dünyasının da dikkatini çekmeye devam ediyor.

Ünlü snatçı Mustafa Ceceli’nin doğum gününde çıkan ‘Simsiyah’ albümüyle aynı adı taşıyan ‘Simsiyah’ şarkısının klip çekimleri, Rize Çamlıhemşin ve Çayeli’nde gerçekleştirildi. Sözleri Sinan Akçıl’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini Emrah Özbilen üstlendi. Çekimler, bin metre rakımda bulunan Zilkale’deki 150 yıllık bir evde yapıldı. İçinde Karadeniz ezgileri bulunan şarkı için yeşil bir atmosfer seçen Ceceli, klipte balıkçı olarak hayranlarının karşısına çıkacak.
ZİRVEDEN BAŞLADIK
Ceceli, klip hakkında “Şarkı beni Karadeniz’e getir diyordu. Biz de burayı seçtik” diye konuştu. Klipte bol bol odun kıran sanatçı, “Kick bokstan sonra baltaya başladım. Kısa film tadında klipler yapıyoruz. Bin metre yüksekliğe çıktık. Zirveden başladık. Şimdi de Çayeli’nde balığa çıkacağız. Normalde Boğaz’da balık tutuyorduk, bugün daha profesyonel yapacağız” dedi. 

14 Şubat’ta yayınlanan klip kısa sürede 1 milyona yakın izlendi. İzlenme oranı ileriki günlerde daha da artması bekleniyor.

İşte “Simsiyah” Klip

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?