• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

MUSTAFA SANDAL ARTVİN’DE KONSER VERDİ

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle ünlü pop müzik sanatçısı Mustafa Sandalı Artvin’de konser verdi. Konsere Artvinliler büyük ilgi gösterdi.


MustafaSandalArtvinKonser-519 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Artvin Belediyesiı dev bir ismi Artvin halkıyla buluşturdu. Türk pop müziğinin yıldızı ünlü şarkıcı, söz yazarı, besteci Mustafa Sandal muhteşem bir konserle Artvin halkıyla buluştu. Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin özel girişimleriyle ve AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’nın katkılarıyla Artvin’e gelen Mustafa Sandal Valilik önün sevenleriyle bir araya geldi. Ünlü Şarkıcının muhteşem sahnesi valilik önünde hazırlanırken konsere saatler kala, konser alanı çok sayıda hayranıyla doldu taştı. Konsere Artvin Valisi Kemal Cirit, Milletvekili İsrafil Kışla, Garnizon Komutanı Piyade Albay Mehmet Kip, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Başsavcı Aydın Turhan, merkezden ve ilçelerden gelen yaklaşık 15 bin kişi bu coşkuyu yaşadı.

Yaklaşık 3 saat sahneden kalan ve bir birinden özel şarkılarıyla hayranların coşturan Mustafa Sandal; Artvin’i çok sevdiğini ve ailesiyle birlikte tatil için tekrar geleceğini ifade etti. Sandal ayrıca, alanda bulunan kalabalığa Artvin’de ikinci bir konser sözü verdi.

MustafaSandalArtvinKonser-2Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatape, konser öncesi yaptığı konuşmada coşkulu kalabalığın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlayarak başladı. Kocatepe konuşmasında “ Artvinli bayram kutlarsa hele hele gençlik ve spor bayramını kutlarsa Atatürk’ü anarsa işte böyle anar. Bugün eğlenme günü bugün konuşmayacağız. Genciz eğleneceğiz, dinleneceğiz bu ülkeyi bize vatan yapanlara asla ama asla ihanet etmeyeceğiz. Vefa borcumuzu, sevgimizi, saygımızı, minnettarlığımızı her zaman göstereceğiz. Yaşasın Türkiye, yaşasın Dostluk, yaşasın bu güzel gençlik kardeşlik diyoruz. İnşallah sizleri bu güzel meydan da Kafkasör festivalimizde de yine böyle 10 binlerle 15 binlerle bekliyoruz. Siz bu desteği verdikten sonra biz hep sizinle hep birlikte coşmaya hazırız diyorum bu güzel bu anlamlı günde Artvin’in bu güzel meydanını hınca hınç dolduran tüm Artvinlilere, Artvin sevdalılarına yenide sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Bayramınız kutlu olsun eğlenceniz bol olsun” dedi.

MustafaSandalArtvinKonser-4Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, ünlü pop sanatçısı Mustafa sandala plaket takdiminde bulunarak Mustafa Sandal’ın büyük bir fedakârlıkla Artvin’ e geldiğini ifade etti. Kocatepe “ Artvin’imize bu kutlu günde çok büyük bir anlam kattı. İşte gençlik işte Atatürk’ü anma işte Artvin yeni bir destan yazıyor teşekkür ediyoruz Artvin” dedi. Başkan Kocatepe ayrıca, “Bu çiçeği Artvin adına sizlere takdim etmek istiyorum. Plaketimizde Mustafa beyin buraya gelmesinde en büyük katısı olan Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla’ya çok teşekkür ediyoruz. Kafkasör’de inşallah Mustafa Bey siz olmazsanız sizin tavsiye edeceğiniz bu güzel insanlarla buluşturacağımız bir sanatçı bekliyoruz. Burası Eko turizmin başkenti Dünyanın cenneti Artvin’e hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum. “diyerek sözlerin tamamladı.

MustafaSandalArtvinKonser-3Repertuarından fazla şarkı ile Artvinli hayranları için uzun süre sahnede kalan, Sandal hayranları yoğun ilgi gösterirken, ünlü sanatçı, sesi ve sahne performansıyla Artvin’de unutulmaz akşam yaşattı. Son olarak Artvin’de hayranlarıyla özçekim yapan ünlü şarkıcı çektiği bu fotoğrafı sosyal medya aracılığıyla bütün hayranlarıyla paylaştı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?