• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

31 Ocak 2015

‘NİTELİKLİ TURİST’ ÇALIŞMASI DEVAM EDECEK

Artvin Valiliği, kentin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için yürüttükleri tanıtım ve organizasyonlara 2015 yılında da devam etme kararı aldı.


ArtvinTurizm-Gelirini-Artırmak--2Artvin Valiliği, kentin turizm alanında faaliyet gösteren turizm işletmelerinin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için yürüttükleri tanıtım ve organizasyonlara yıl içerisinde de aralıksız bir şekilde devam edecek.

Nitelikli turist konusunda açıklamalarda bulunan Artvin Valisi Kemal Cirit; “2015 yılında özellikle turizmde bu alandaki hizmet kollarında görev alan arkadaşlarımızın daha çok gelir kazanmasını özelikle gönülden arzu etmekteyiz. Çünkü yan dallarıyla birlikte turizm birçok sektörü de etkilemekte ve bu alandaki tanıtım ve organizasyonlarla birlikte nitelikli turist konusunda çalışmalarımız devam edecek. Artvin’i aşağı yukarı kayıtlı kayıtsız bir milyon nüfusla tanıştırdık ama arzu ettiğimiz turizm gelirini sağlayamadık. Bu konuda turizm gelirini arttıracak çalışmalar içerisinde olacağız. Bunu da sizlerle birlikte yapacağız.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?