• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

25 Aralık 2014

ODÜ’DE GENÇLİK ŞÖLENİ

Ordu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü “Gençlik Şöleni” etkinliğini düzenledi.

ÖDÜ-GENÇLİKŞÖLENİ-2Ordu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği “Gençlik Şöleni” etkinliği, ODÜ’lü öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattı.

Final sınavları öncesinde öğrencilerin motivasyonlarını artırmak, birlik ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen Gençlik Şöleni, ODÜ Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu’nda, öğrenciler dışında Ordu Halkının da büyük ilgi gösterdiği yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla gerçekleşti.
Kulüp Akademik Danışmanlığını Öğr. Gör. Reşit Akdağ’ın yaptığı ve birçok alanda farklı gösterilerin izleyicilerle buluştuğu “Gençlik Şöleni”nde Anadolu Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Karadeniz Müziği, tulum, kemençe, klavye ve gitar eşliğinde eserler seslendirildi.

ÖDÜ-GENÇLİKŞÖLENİ-3Yaklaşık 3 saat boyunca devam eden gösteride Yüksel Spor Kulübünün hoca ve her yaştan sporcuları yaptıkları karate gösterisiyle yürekleri ağızlara getirirken; 21. Yüzyıl Gençlik ve Münazara Kulübü öğrencilerinin okudukları şiirler, salonda duygulu anların yaşanmasını sebep oldu. Yüksel Spor Kulübünün spora ve sporcuya verdikleri destekleri için Kulüp Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Reşit Akdağ, kulüp hocasına teşekkür belgesi takdim etti.

ÖDÜ-GENÇLİKŞÖLENİ-4Bunların yanı sıra Kum Sanatı icra eden öğrencilerin merak uyandıran gösterisine izleyenler büyük ilgi gösterdi. Bilek güreşi, telden yüzük geçirme oyunu, karaoke yarışması ve daha birçok yarışmayla izleyenler de sahneye çıkarak yeteneklerini gösterme fırsatı bulurken, yarışmalar sonunda derece alan yarışmacılara verilen sürpriz hediyeler ise tüm salonu kahkahaya boğdu.

ÖDÜ-GENÇLİKŞÖLENİ-5

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?