• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

OFLU HOCA TRAKYA’DA 13 NİSAN’DA SİNEMALARDA!

Oflu Hoca serisinin 3. Filmi “Oflu Hoca Trakya”da 13 Nisan Cuma günü vizyona giriyor. Filmde Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin başrolleri paylaşıyor.


Karadeniz filmi ‘Oflu Hoca’ bu kez Trakya versiyonu ile karşımıza çıktı. Çetin Altay’ın yeniden Oflu Hoca’yı canlandırdığı Oflu Hoca Trakya’da, başkanlığını yaptığı Doğanspor’a oyuncu transfer etmek adına Lüleburgaz’a gelen Oflu Hoca’nın maceralarını anlatıyor.

Oflu Hoca serisinin 3. Filmi “Oflu Hoca Trakya’da” vizyona gün sayıyor. 13 Nisan’da TAFF & Üçgen Yapımevi yapımcılığında, Adem Kılıç ve Serkan Karaarslan’ın yönetmenliğinde vizyona girecek olan filmin basın toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Tüm oyuncuların tam kadro katıldığı toplantı kahkaha dolu geçti.

Filmde Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Buket Dereoğlu, Seymen Aydın ve Ececan Gümeci yer alıyor. 100 dakikalık fil 13 Nisan’da Türkiye genelinde vizyona girecek.

Filmin Konusu

Oflu Hoca, başkanlığını yaptığı Doğanspor futbol kulübüne, genç yetenek Hayati’yi transfer etmek için Lüleburgaz yollarına düşmüştür. Gelgelelim Oflu Hoca’yı olmadık sürprizler beklemektedir Trakya’da.

Lüleburgaz’a adım attığı gün, ilçedeki hapishaneden, Oflu Hoca’nın Lüleburgaz günlerini kabusa çevirecek, yüzde yüz Trakyalı bir adam tahliye olur: Haspi. Haspi, görünüş itibariyle Oflu Hoca’nın ikizi gibidir adeta. Gelgelelim karakter olarak hiçbir ortak noktaları yoktur. Bu fiziksel benzerlik, her iki adamın da başına macera ve kahkaha yüklü belalar açacaktır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?