• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

‘OFLU HOCA’NIN ŞİFRESİ 2’ 13 MAYIS’TA VİZYONA GİRECEK

İlki 2014 yılında çekilen “Oflu Hoca’nın Şifresi” adlı Karadeniz komedi filmin ikincisi 13 Mayıs’ta vizyona girecek.


‘OFLU HOCA'NIN ŞİFRESİ 2’ 13 MAYIS’TA VİZYONA GİRECEK-2


Patikaa.com / Haber Merkezi


Trabzonlu yönetmen Adem Kılıç’ın yönettiği Oflu Hocanin Sifresi‬ 2 bomba gibi geliyor. Filmin fragmanı daha vizyona girmeden Türkiye’de en çok izlenen videolar arasına girdi. Kısa bir sürede fragman izlenme rekoru kırdı. Sinemalarda kahkafa tufanı estirecek olan Oflu Hocanin Sifresi‬ 2 filmi 13 Mayıs’ta vizyona girecek.

Beyaz perdenin komedi fenomeni ‪‎Oflu Hocanin Sifresi‬ 2, birbirinden eğlenceli sahnelerle seyircinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. 13 Mayıs’ta Üçgen Yapımevi ve TAFF yapımcılıpında vizyona girecek olan film dev oyuncu kadrosu kadar, ilginç hikayelerliyle de dikkat çekecek.

FİLMİN KONUSU
Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya öfkelidir. Oflu Hoca yüzünden hem itibar hem para kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur’u kaçırmaya karar verirler. Ama Nur’u kaçırayım derken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman’a evvelden beri aşıktır, onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman buna yanaşmaz. Hala Ali Osman’ı ikna ederse Arsin’deki arsaları Ahmet’in üstüne yapacağını söyler. Teklifi duyan Ahmet hemen çark eder, Oflu’ya babasını bu evliliğe ikna ederse Nur’u Kadir’e vereceğini söyler. Ama aklında başka bir plan vardır. Nikah hazırlıkları başlar. Ahmet’in keyfi yerindedir. Önce Emine halayla Ali Osman’ın nikahını kıydıracak sıra Kadir ve Nur’un nikahına geldiğinde nikah kıyılmadan duruma el koyacaktır. Niyeti Nur’u Şaban’la evlendirmektir. Ama planı ters teper, Ali Osman ve Oflu Ahmet’in hinlik peşinde olduğunu anlamış, ona oyun oynamışlardır.

İŞTE FİLMİN FRAGMANI

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?