• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

‘OFLU HOCA’NIN ŞİFRESİ’ ARTIK VİZYONDA DEĞİL

Trabzonlu Adem Kılıç’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı ‘Oflu Hoca’nın Şifresi’ 12 haftanın ardından vizyondan kalktı. Filmi 309.632 kişi izledi.


OfluHocaVizyondanKalktı--2


Patikaa.com / Haber Merkezi


Üçgen Yapım tarafından çekilen ve ‘Moskova’nın Şifresi Temel’ ‘Sümela’nın Şifresi’ film serisinin üçüncüsü olarak belirtilen ‘Oflu Hoca’nın Şifresi’ 31 Ekim’de vizyona girmişti.

Trabzonlu hemşerimiz Adem Kılıç’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptığı filmde Çetin Altay, Ahmet Varlı, Didem Balçın, Başak Daşman, Köksal Engür, Ahmet Kural, Buket Dereoğlu, Özlem Savaş, İsrafil Köse, Mehtap Bayri, Tarık Papuçcuoğlu, Eser Eyüboğlu, Onur Dilber, Asena Ongan, Emin Albayrak, Ceyhun Gen, Timur Ölkebaş ve Yılmaz Vural yer almıştı.

31 Ekim’de 229 sinema solonunda sinemaseverlerle buluşan film, 12 haftanın ardından vizyondan kalktı. 3 ay boyunca vizyonda kalan filmi 309.632 kişi izledi.

Aynı yapım şirketinin filmi olan ve 2011 yılında vizyona giren ‘Sümela’nın Şifresi Temel’ adlı film 1.731.519 kişi tarafından izlenmişti. Serinin ikinci filmi olan ve 2012 yılında vizyona giren ‘Moskova’nın Şifresi Temel’ ise 841.124 kişi tarafından izlenmişti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?