• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ORDU’DA 7’DEN 70’E TİYATRO VAR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) yeni sezonda 4 farklı oyunla seyirciyle buluşacak.


Ordu-7den70eTiyatro-3Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) “Sapan”, “Hekimoğlu”, “Düğün Evi, Oyun Evi” ve çocuklar için de “Lunapark” adlı oyunlarla yeni sezonda da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

OBBKT Kasım ayı içerisinde iki oyunla izleyicinin karşısına çıkacak. Bu oyunların ardından Aralık ayında da yeni oyunları programına alan OBBKT, Aydın Üstüntaş’ın yazdığı, Ali Kemal Tandoğan’ın Yönettiği “Hekimoğlu” adlı oyunu 18 ve 21 Kasım tarihlerinde, Profösör Nurhan Karadağ’ın Yazıp Yönettiği “Düğün Evi, Oyun Evi” adlı oyunu da 25-28 Kasım tarihlerinde seyirci ile buluşturacak.

OBBKT FATSA VE ÜNYE’DE DE PERDE DİYECEK

Ordu-7den70eTiyatro-1Aralık ayı ile birlikte Şirin İnci’nin yazıp, Onur Çelikkol’un yönettiği bir kukla gösterisi olarak hazırlanan çocuk oyunu “Lunapark” ın da hazırlıklarını sürdüren OBBKT yine Aralık ayı içerisinde ayrıca Fatsa ilçesinde “Düğün Evi, Oyun Evi” oyunu, Ünye ilçesinde de “Sapan” ve küçük izleyiciler için de “Lunapark” adlı oyunları sahneleyecek.

OBBKT’de ke oyun saatlerinin akşam saat 20.00’da başlayacağını belirten yetkililer, öğrenci biletlerinin 2.00 TL. tam biletlerin ise 4.00 TL. olduğunu, biletlerin Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu gişesinden temin edilebileceğini söylediler

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?