• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

18 Kasım 2014

ORDU’DAN KÖRFEZ HAREKÂTI

Körfez Ülkelerinden gelen turistler için Ordu’ya günübirlik gezi düzenlemek veya konaklamalarının sağlanması amacıyla bir çalışma başlatıldı.


OrduKörfezTurizm2“Seyahat Acenteleri 2 Gün Ordu’da”

Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, Körfez Ülkelerinden gelen turistler için Ordu’ya günübirlik gezi düzenlemek veya konaklamalarının sağlanması amacıyla bir çalışma başlatıldığını bildirdi.
“Doğu Karadeniz Bölgesine Körfez Ülkelerinden tur getiren tur operatörlerine İlimizin tarihi ve turistik mekanlarını gezdirmek amacıyla, yapılan birebir görüşmeler neticesinde Ordu’yu daha iyi tanıtabilmek için çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz” diyen Vali Balkanlıoğlu,”Bu sayede İlimiz turizmine ve ekonomisine katkı sağlamasını düşündüğümüz bu proje doğrultusunda İlimizin tarihi ve turistik yerlerini gezdirmek ve Arap turistlerin daha çok rağbet gösterdiği yaylalarımızı tanıtmak amacıyla, Trabzon’da bulunan seyahat acentelerine yönelik 22-23 Kasım 2014 tarihlerinde iki günlük gezi programı hazırlandı” şeklinde konuştu.

“Ordu-Giresun Havalimanı Turizme Önemli Bir Faktör Olacak”

Ordu-Giresun Havalimanının faaliyete geçmesi ile birlikte Ordu’ya kayda değer bir Arap turist girişinin olacağına dikkat çeken Vali Balkanlıoğlu, gerekli altyapıyı Önceden oluşturmak, konu ile ilgili neler yapılabileceğini önceden konuşmak ve karara bağlamak amacıyla bir istişare toplantısı yapılacağını sözlerine ekledi.

“22 Kasım’da İstişare Toplantısı Yapılacak”

Toplantı, 22 Kasım 2014 Cumartesi akşamı saat 19.00’de Sinema Otel ‘de Vali İrfan Balkanlıoğlu başkanlığında gerçekleştirilecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?