• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

20 Ağustos 2014

ORGANİK ÜRÜNLERE ORGANİK AMBALAJ

Çaykur’un organik ürünleri için Ardeşen Halk Eğitim Merkezindeki kursiyerler organik ambalaj hazırlıyor.


ard.halk4 Çaykur, yeni organik ürünlerini, organik ambalajlarla piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda il genelinde çeşitli araştırma yapan yetkililer, Ardeşen Halk Eğitim Merkezindeki ürünlerde karar kıldılar.

Organik ambalajlar konusunda Ardeşen Halk Eğitimi Merkez Müdürü Ertan Berberoğlu açıklamalarda bulundu. Berberoğlu,” Halk Eğitim Merkezi olarak hazırladığımız ürünler Çaykur tarafından çok beğenildi. İstenen şartlara uygun en iyi örnek ürünler olarak seçildi ve bizlere sipariş verildi. Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde bulunan Rize Bezi, Ahşap Oymacılığı ve El Nakışları kursundaki çalışmalar sonucu organik yapılan; ahşap çaydanlık, çanta, hamak, sepet ve güdeli şeklinde olmak üzere 6 çeşit üründen toplam 1200 adet siparişi çok yakın zamanda Çaykur’a teslim edeceğiz dedi.

ard.halk6Çaykur ile yapılan protokol ve anlaşmaya göre kazanılan paranın tamamen kursiyerlere aktarılacağını hatırlatan Ertan Berberoğlu, Halk Eğitim Merkezi olarak aile bütçesine kazanç sağlama hedeflerini adım adım gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını da belirtti.

ard.halk7

 Haber: Salih Navdar

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?