• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

01 Ağustos 2017

PATİKAA.COM 3 YAŞINDA

‘Bu Toprağın İnternet Sitesi’ sloganıyla 1 Ağustos 2014 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen patikaa.com artık 3 yaşında.

%100 Karadeniz sitesi olan patikaa.com’un yayın içeriği de hepinizin malumu üzerine siyaset ve 3.sayfa haberlerinin yer almadığı tamamen kültür-sanat, çevre-doğa, turizm ve tarih ağırlıklı bir internet sitesi.

İlk kez bu tarzda Karadeniz bölgesinde bir internet sitesini zorluklarını zaman zaman yaşasak ta okuyucularımızın bize verdiği destekle üç yıl gibi kısa sürede çok büyük kademeler kat ettik.

Karadeniz’de yapılmayan bir anlayışla içeriğimize uygun olarak okuyucularımıza haberlerimizi ve bilgilerimizi paylaştık. Öylesine güzel geri dönüşümler aldık ki bu bize daha büyük şevk verdi, umut erdi.

Bu üç yılda bu satırlara sığmayacak başarılarda elde ettik. Yeterli mi asla. Bizler Karadeniz halkının sağduyusuna inanan yayın kurulu olarak ileriye dönük çok daha büyük işler yapacağımızı biliyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda sürdürüyoruz.

Son zamanlarda performansımızda bir düşüş olduğunun da farkındayız. Onun içinde affınıza sığınıyoruz 😊

Klasikleşmiş Karadeniz sitesi tabusunu yıkan patikaa.com, İlerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere geleceğinden şüpheniz olmasın.

Bize üç yıl gibi kısa sürede bugünlere taşıyan tüm okuyucularımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

İyi ki varsın Karadeniz!

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?