• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
 • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
 • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
 • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

PATİKAA.COM YENİ YILA YENİ LOGO İLE GİRDİ


Patikaa.com
info@patikaa.com

PATİKAA.COM-YENİ-YILA-YENİ-LOGO-İLE-GİRDİ“Bu Toprağın İnternet Sitesi” sloganıyla 1 Ağustos’ta yayın hayatına başlayan patikaa.com kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

%100 Karadeniz içeriğiyle; siyasetten ve de üçüncü sayfa haberlerinden uzak; kültür-sanat, çevre-doğa, turizm ve tarih haberleriyle okuyucularıyla buluşan patikaa.com, emin adımlarla zirveye yürüyor.

Okuyucularımızdan aldığımız tepkiler bizleri adeta kamçılıyor ve Karadeniz kültürüne daha çok hizmet etmek için yeni hedefler belirliyoruz.

Ocak ayına geçtiğimiz ayda belirttiğimiz gibi bazı yeniliklerle karşınıza çıktık.

İşte o yenilikler;

Önce logomuzda ana tema aynı olmak şartıyla yazı karakterinde ve şekilinde değişiklik yaptık. Artık daha canlı ve daha belirgin bir logomuz oldu. Logolarımızı hazırlayan Fatih Dedecan arkadaşımıza teşekkür ederiz.

İnteraktif manşet ismini verdiğimiz yeni manşet sistemimizde video oynatabilirsiniz. Aynı zamanda ziyaretçilerimiz mp3 dinleyebilirler. Okuyucularımız manşet haberine tıklamadan ana sayfanızda manşette yer alan videoları izleyebilirler. Yeni manşet modülü mobil cihazlar ve tabletler için de daha fazla optimize oldu. Yeni ekleyeceğimiz haberlerle bu değişiklikleri daha iyi anlayacaksınız.

Ayrıca sitemizde artık sürmanşet bölümüde var. Haberlerimizi sürmanşet’de slayt olarak da görebileceksizniz.

Güncellenen görselimizde video ve foto galeriler; yeni bir tasarım ile karşınıza çıktı. Ayrıca video galeri ve foto galeriler için ekstra manşet modülü olacak. Video ve resimlerimizi paylaştıkça bu değişimi okuyucularımız fark edeceklerdir.

Köşe yazılarınız için ekstra sayfa şablonu hazırlandı. Köşe yazıları sayfasında yazarın profil resmi, sosyal ağ hesapları otomatik yayınlanacak.

Güncellenen görselimizde öne çıkan diğer bir özellik yorumlara Beğen (Like), Beğenme (Disklike) özelliklerinin getirilmesidir. Okuyucularımız daha fazla yorum yapmaya yönlenecek ve yapılan yorumlar hakkında görüşlerini kolayca belirtebileceklerdir.

Patikaa.com, 2015 yılında yeniliklerle Karadeniz’in değerine değer katmaya devam edecektir…

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

#

PATİKAA.COM YENİ YILA YENİ LOGO İLE GİRDİ” için 1 yorum

 1. […] PATİKAA.COM YENİ YILA YENİ LOGO İLE GİRDİ […]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • FIRTINA VADİSİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

  04 Ağustos 2016 Çevre-Doğa, Köşe Yazarları, Tüm Manşetler

  Dünyada koruma öncelikli 200 ekolojik bölge arasında yer alan Rize'deki Fırtına Vadisi, barındırdığı yeşilin bin bir tonu ve doğa sporlarına uygun yapısıyla, turistlerin gözde mekanı olmayı sürdürüyor. Kaçkar Dağları'nın zirvelerinden doğan, buzul (sirk) göllerinin serin sularıyla beslenen, Rize'nin Ardeşen ilçesinden denize dökülen Fırtına Deresi'nin oluşturduğu Fırtına Vadisi, barındırdığı yeşilin bin bir tonuyla Doğu Karadeniz'in gözde mekanları arasında yer alıyor. Bakir doğası, zengin flora ve faunasıyla Kaçkar Dağı eteklerindeki vadi, ...
 • PATİKAA.COM 2 YAŞINDA

  01 Ağustos 2016 Köşe Yazarları, Medya, Tüm Manşetler

  Bu toprağın internet sitesi sloganıyla 1 Ağustos 2014 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen patikaa.com tam 2 yaşında. %100 Karadeniz sitesi olan patikaa.com’un yayın içeriği de hepinizin malumu üzerine siyaset ve 3.sayfa haberlerinin yer almadığı tamamen kültür-sanat, çevre-doğa, turizm ve tarih ağırlıklı bir internet sitesi. İlk kez bu tarzda Karadeniz bölgesinde bir internet sitesini zorluklarını zaman zaman yaşasakta okuyucularımızın bize verdiği destekle iki yıl gibi kısa sürede çok büyük kademeler kat ettik. Karadeniz’de yapılma...
 • İŞTE DEMİRKAPI’NIN ŞİFRESİ

  27 Ağustos 2015 Çevre-Doğa, Köşe Yazarları, Kültür Sanat, Tarih, Tüm Manşetler

  Oktay Hacıoğlu (Arkeolog) Petroglif (kaya resmi) yaklaşık 15 bin yıllık insanlık tarihini aydınlatan ve anlamlandıran en önemli arkeolojik verilerdir. Bununla birlikte o dönem yaşayan toplumların yaşam ve inanç kültürlerini günümüze denk ulaştıran en önemli bulgulardır. Bu sahada bulunan yaklaşık 100 civarı petroglifin yapım ve çizim teknikleri incelendiğinde her birinin farklı olduğunu stilize, vurma ve dövme tekniklerinin kullanıldığını görebilmekteyiz. Bu farklılık bize bu bölgenin günümüzden 2 bin yıl öncesinde itibaren 15 bin yıl öncesine...
 • KAÇKAR’IN AĞLAYAN GELİNİ; TERS LALELER

  14 Ağustos 2015 Çevre-Doğa, Köşe Yazarları, Tüm Manşetler

  Rize- Kaçkar Dağları Doğu Karadeniz’in ve Türkiye’nin en yüksek rakımlı dördüncü dağı olan Kaçkar Dağı, görkemli görünümünün yanı sıra birden çok doğal güzellikleri de beraberinde barındırıyor. Bu güzellikler arasında yöre halkı arasında “ ağlayan gelin” olarak adlandırılan “Ters Lale”leri Kaçkarların eteğinde bulunan yaylalarda Haziran ayı içerisinde görmek mümkün. Kaçkar Dağları; coğrafi özelliği olarak Doğu Karadeniz bölgesinin kuzeyinde bulunan ve çeşitli kültürleri bir arada barındıran, dantel gibi işlenmişçesine büyüleyici mis kokan...