• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

PAZAR’DA ANLAMLI SERGİ

Rize’nin Pazar ilçesindeki Özel Karadeniz Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde resim ve el becerileri kursunun, sergi ve belge töreni düzenlendi.


pazaranlamlısergi2Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce Özel Karadeniz Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde açılan resim ve el becerileri kursunun sergi ve belge töreni düzenlendi.

Törene Kaymakam Selçuk Aslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celil Çakıroğlu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Ataman katıldı. Öğrencilere başarı belgelerini Kaymakam Selçuk Aslan verdi.
Belge töreninde hazırda bulunanlara hitap eden Kaymakam Aslan “Güne peş peşe aldığımız acı haberlerin ağırlığıyla başlıyoruz. Maalesef helikopter ve otobüs kazalarında 4 askerimiz 3 polisimiz şehit oldular. Şehitlerimize rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Millet olmak acıyı ve kıvancı paylaşmakla olmaktadır. Acımız yanında hayat akmaya devam ediyor. Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde kalmakta olan özel kursiyerlerimize açılan kurs nedeniyle usta öğreticimize, Halk Eğitim Merkezi yöneticilerimize ve kuruma teşekkür ederken benzeri faaliyetlerin artarak devamını dilerim” dedi.

pazaranlamlısergi3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?