• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

20 Kasım 2014

PTT 1. LİGDE KARADENİZ DERBİSİ

PTT 1. Ligde kötü günler geçiren Karadeniz takımları derbi haftasında karşılaşacak.


orduspor-samsunspor (9)

Patikaa.com / Spor Merkezi


PTT 1. Lig 10 hafta karşılaşmasında Orduspor ile Samsunspor 19 Eylül stadında karşı karşıya gelecek. Erkan Engin’in yöneteceği mücadelede iki komşu kent 23 Kasım pazar günü saat 18:30’da  3 puan mücadelesi için sahaya çıkacak. 

İki Takımda Kötü Günler Geçiriyor

İki Karadeniz takımını karşı karşıya getirecek mücadelede hem ev sahibi ekip Orduspor hem de konuk ekip Samsunspor huzurlu günler geçirmiyor. Orduspor teknik yönetim değişikliğine rağmen aradığı saha sonuçlarını elde edemezken 4 puanla ligin sonunda yer alıyor. Samsunspor ise mali sıkıntılar nedeniyle hareketli günler geçiriyor. Futbolcu alacakları, yönetim krizleri ile futbola odaklanmakta zorlanan kırmızı beyazlı ekip 11 puanla zirveden uzak, düşme hattına yakın bir bölgede yer alıyor.

Adanaspor A.Ş. – Giresunspor

Bir diğer mücadelede Adana’da olacak. Ligde 4 puanla Orduspor’un ardından 17. sırasına demir atan Karadeniz temsilcisi Giresunspor deplasmanda alacağı puanla tehlikeli bölgeden uzaklaşmak için çaba gösterecek. 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda saat: 15:00’da başlayacak mücadeleyi Serkan Tokat yönetecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?