• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

12 Ağustos 2015

RAFTİNG BOTUYLA DÜĞÜN KONVOYU

Rize’nin Ardeşen İlçesinde evlenen Gülden Can ile Ufuk Çakıcıer çifti düğün sonrası süslenen botla Fırtına deresinde diğer botlarla birlikte düğün konvoyu oluşturup rafting yaptı.


RaftingliDüğün-2Fırtına deresi en ilginç raftiglerinden birine sahne oldu. turizmci Gülden Can ile Ufuk Çakıcıer evlenmeye karar verdikten sonra bu mutlu günlerinin unutulmamamsı için ilginç bir yönteme başvurdular.

RaftingliDüğün-4Gülden Can&Ufuk Çakıcıer çifti önce düğünlerini fırtına deresinin hemen yanında yeşilliker içinde kır düğününde sevenleriyle bir araya geldi. Ardından da süslenen bota binerek Fırtına Deresi’nde rafting yaptılar. Gelinlik ve damatlık giysilerin üzerine can yeleği giyen çifte arkadaşları da başka botlarla eşlik ettiler. Derede botlarla düğün konvoyu oluşturan çiftin tulum çalgısı eşliğindeki raftingi çevreden büyük ilgi gördü.

RaftingliDüğün-5Damat Ufuk Çakıcıer, “Bu fikir eşimin aklına geldi. Herkes gelin aracı olarak otomobil kullanıyor. Biz farklı bir şey yapmak istedik. Unutamayacağımız bir anı oldu Çok da güzeldi dedi”.

Gelin Gülden Can ise; “Yapılabilecek en güzel düğünlerden birini gerçekleştirdik. Çok mutluyum” dedi.

RaftingliDüğün-3Bu ilginç düğün ulusal medyadan da yoğun ilgi gösterdi. Gazeteler ve televizyonlar düğüne geniş yer verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?