• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

21 Şubat 2015

RENK PROJESİNE GÜLOĞLU DESTEK VERDİ

Karadenizli sanatçı Davut Güloğlu, Rize Valiliğinin başlatmış olduğu Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) projesine destek verdiğini söyledi.


RENK-DavutGüloğlu-1Rize valiliğinin başlattığı Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) projesine bu kez sanat dünyasından destek geldi. Karadenizli sanatçı ve aslen de Rizeli olan Davut Güloğlu, projeye destek mahiyetinde Rize Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette konuşan sanatçı Güloğlu, “Yine doğduğum memleketimdeyim. Bu şehirde olmanın mutluluğunu her yanımda hissediyorum. Rize’yi çok sevdiğini fırsat buldukça Rize’ye geldiğini, hatta Rize’de uygulanan RENK Projesine destek vermek üzere yakın bir zamanda tekrar geleceğini ifade etti.”

RENK-DavutGüloğlu-2RENK projesiyle ilgili duygularını dile getiren Güloğlu, herkesi çocukların eğitimine duyarlı olmaya ve projeye katkıda bulunmaya çağırdı. Güloğlu; “Buradaki amacımız Rize’deki eğitime destek olup çocuklarımızın eğitim seviyesinin yükseltilmesi noktasında yapılan çalışma ve projelere katkı sunmaktır. Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma Projesine bir sanatçı olarak destek vermek istediğini kaydetti.”

Vali Yazıcı’da “Hemşehrimiz Davut Güloğlu’nu Rize’de görmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Ziyeretleri ve projeye destek vermeleride ayrıca bizi memnun etmiştir” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?