• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

RESUL DİNDAR’DAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ALBÜMÜ

Karadeniz müziğinin genç temsilcilerinden Resul Dindar bu kez “Aşk-ı Meşk” adlı Türk Sanat Müziği albümü ile müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.Patikaa.com / Haber Merkezi


Karadeniz müziğinin başarılı sanatçılarından Resul Dindar bu kez “Aşk-ı Meşk” adlı Türk Sanat Müziği albümü ile sevenleriyle buluştu.

Zaman zaman seslendirdiği Türk Sanat Müziği şarkılarıyla da dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı müzikseverlere albüm sürprizi yaptı.

“Müziğin bir araç veya bir amaç olmaktan ziyade, aslen bir yaşam biçimi” olduğunu düşünen ve bu şekilde yaşayan Resul Dindar, “her şeyde bir parça armoni” vardır diyerek “seslerin” yaşamındaki kapsamına vurgu yapıyor.

Sanat yaşamında imza attığı albümler dışında da sürekli bir üretim ve paylaşım içinde olan sanatçı, dinleyicisiyle kurduğu samimi ilişkiyi sosyal medya hesaplarından paylaştığı müzik kayıtlarıyla da sürekli taze tuttuğu müzik hayatına bir Türk Sanat müziği albümü ile devam ediyor.

Düzenlemeleri Muhterem Sur tarafından yapılan albümün editleri Murat Çolak ve mix-mastering Evren Arkman tarafından yapıldı.

13 eserin yer aldığı “Aşk-ı Meşk” albümünün fotoğrafları Eren Yiğit tarafından çekildi. Kostümleri Serdar Kötük tarafından hazırlandı.

“Aşk-ı Meşk” albümü Esen Müzik Etiketi ile tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?