• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

02 Nisan 2017

RİZE İŞ, SPOR VE MEDYA DÜNYASINI ÜZEN ŞOK ÖLÜM

Rizeli ünlü işadamı Mehmet Çırakoğlu, bu sabah başkanlığını yaptığı Ardeşenspor tesisleri içerisinde yer alan otelde ölü olarak bulundu. Çırakoğlu’nun kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.


Rize, ünlü işadamı Mehmet Çırakoğlu’nun ölümü ile adeta şok oldu. Rize iş, spor ve medya dünyasının tanınmış siması olan Çırakoğlu bu sabah başkalığını yürütütüğü Ardeşenspor Kulübüne ait tesisler içerisinde yer alan otelde ölü olarak bulundu. Ünlü işadamının kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

Aslen Ardeşenli olan Mehmet Çırakoğlu, bölgede iş dünyasının bir çok alanında yıllardır hizmet veriyordu. Medya sektöründe de yer alan işadamı, Gelişim Radyo TV ve Gazetecilik AŞ’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Son olarakta Karadeniz Umut Radyo&TV AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Çırakoğlu, uzun yıllardır Ardeşenspor Kulüp Başkanlığı görevini sürdürüyordu.

Mehmet Çırakoğlu, 3 Nisan Pazartesi günü ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Elmalık Mahallesinde bulunan aile kabristanlığına defnedilecek. Taziyeler Ardeşen Patulya Hotel önünde verilecek.

Patikaa.com olarak Mehmet Çırakoğlu’na Allahtan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?