• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

RİZELİ ALİ ATAY’DAN YENİ DİZİ: “MUTLU OL YETER”

“Leyla ile Mecnun” dizisiyle gönüllerde taht kuran Rizeli oyuncu Ali Atay, yeni bir diziyle ekrana dönüyor. Atay, ”Mutlu Ol Yeter” adlı komedi dizisinde Can adlı başrol karakterini oynayacak.


AliAtay-MutluOlYeter-1


Patikaa.com / Haber Merkezi


Rizeli oyuncu Ali Atay ; ”Mutlu Ol Yeter” adlı komedi dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor. Leyla ile mecnun dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu, atv ekranlarında yayınlanacak olan ”Mutlu Ol Yeter” adlı komedi dizisinde Can adlı başrol karakterini oynayacak.

Ünlü oyuncu Ali Atay bir röportajında Rize ve Rizeliliği ile ilgili şunları söylemişti; “Rizeliyim. Dedemlerden kalma bir evimiz var. Abimle sürekli gitmeye çalışıyoruz oraya.100 yıllık ev dökülmek üzere. Orijinalliğini bozmadan tadilat mı yaptırsak diye düşünüyoruz. Hâlâ karar veremedik… Rizeli olmanın etkilerini hissetmek istiyorum. Kimi zaman fevri çıkışlarım oluyor. Zaman zaman çok sinir bozacak derecede komik olduğumu hissediyorum. Tembelliklerim. İş bitirici gözükme hallerim ,’Ya bi git’dedirtir bazen adama.”

Dizinin ayrıntılarına gelince; Sıcacık mahalle havasını verebilmek için gerçek bir mahallede çekilen “Mutlu Ol Yeter” İstanbul’da hiç bilinmeyen “istasyon” semtinde geçen, içinde aşk, komşuluk ve herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir hikâyeyi anlatıyor.

Dizide; Ali Atay (Can), Öner Erkan(Güneş), Ertan Saban ( Babür), Aslı Enver (Zeynep), Sait Günay ( Ziver ), Tülay Bursa (Şerife), Seda Türkmen ( Ayşe), Efe Tuncer (Vefa), Ayten Uncuoğlu ( Azize Afife), Fırat Albayram ( Devrem), NilGünal ( Nurten), Yılmaz Gruda ( Ziya), Erkan Üçüncü ( Bakkal), Metin Büktel ( Medik), Bülent Seyran ( Kamer), Göktay Tosun ( Manav), Bedia Begovska (Rona), LuranAhmedi ( Dayı), Emre Ertunç-Kubilay Çamlıdağ-Erol Alpsoykan ( Kahve Üçlüsü) karakterlerine can veriyor.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Mutlu Ol Yeter”in yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturuyor. Senaryo ekibinde ünlü karikatürist Yiğit Özgür’ün de olduğu dizi, kaliteli espri anlayışını ekran karşısına taşıyor.

Çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlanan dizinin tanıtımları da yayımlanmaya başlandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?