• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

SANATSEVERLERE KURS DESTEĞİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi arasında yapılan protokol gereği, sanatseverler dört dalda açılan kurslardan yararlanabilecek.


SamsunSanatKurs-3Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) ve Samsun Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği düzenlenen sanat kursları, 2015’ eğitim ve öğretim döneminde de devam edecek.

Ondokuz Mayıs Samsun Devlet Konservatuvarı, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Samsun Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları dört dalda açılacak olan kurslarda görev alacak. Yrd. Doç. Dr. Tamer ASLAN “Resim”,Öğr. Gör. Ezgin YETİŞ “Ebru”, Öğr. Gör. Mustafa TÜRKMEN “Seramik” ve Öğr. Gör. Emre PINARBAŞI ise“Ney” dalında eğitim verecek.

SamsunSanatKurs-1Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi ’nde gerçekleşecek kurslarda, sanatseverlere seçtikleri sanat dalları hakkında kuramsal sunumlar yapılacak ve bu sanat dallarının uygulama alanları hakkında bilgi verilecek.

Yeni beceriler kazanmak, var olan becerileri geliştirmek, günlük hayatın stresinden uzaklaşıp, hoşça vakit geçirmek isteyenler için yetişkinlere yönelik planlanan kurslar, aylık 16 saatlik periyotlar şeklinde gerçekleşecek olup kurslarla ilgili detaylı bilgi için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezine ulaşabilirler.

SamsunSanatKurs-2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?