• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

‘SEBAHAT VE MELAHAT’IN VİZYON TARİHİ DEĞİŞTİ

Daha önce 23 Ocak’ta vizyona gireceği duyurulan “Sebahat Ve Melahat” adlı Karadeniz filminin vizyon tarihi değişti. Film 17 Nisan’da vizyona girecek.


SebahatMelahat-RötarYaptı


Patikaa.com / Haber Merkezi


“Sebahat Ve Melahat” filmi rötar yaptı. Trabzon’dan İstanbul’a uzanan ve içinden komik olayların geçtiği film daha önceleri 23 Ocak’ta vizyona gireceği açıklanmıştı.

Fakat yapımcı firma MinT Prodüksiyon vizyon tarihinde değişikliğe gitti. “Sebahat Ve Melahat” 17 Nisan’da vizyona girecek.

İşte ‘Sebahat ve Melahat’ Filminin Hikâyesi
İki kader arkadaşı olan Sebahat ve Melahat, Trabzon’un bir köyünde mutlu mesut bir şekilde yaşamaktadır. Bir yandan topraklarını işleyip bir yanda da kocalarının gurbetten dönmelerini beklemektedirler. Bir gün köyün dedikoducusu Guduk Emine iki kader arkadaşına hiç beklenmedik bir haber verir. Kocalarının başka kadınlarla ilişkisi olduğun söyleyen Guduk Emine’ye ilk başta inanmayan iki arkadaş, daha sonra kocalarının Facebook’ta ki fotoğraflarını görünce gerçeği anlarlar. İki arkadaş kocalarının onlara her ay yolladıkları paraların gelmediğini de görünce kafalarını taştan taşa vurur. Kocalarının tekrar eve dönmesi için büyücüye giden iki kadının büyü olayı beklemedikleri bir şekilde sonuçlanınca iki kader arkadaşı kocalarının peşinden İstanbul’a gitmeye karar verir. Bu olayı gururlarına yediremeyen Sebahat ve Melahat’in artık tek bir amacı vardır. Kocalarını bulup onları rezil etmek. İstanbul’a gelen ikili kimi zaman polisler karşı karşıya gelir kimi zaman kocalarını bulmak için kılık değiştirirler. Daha önce köylerinden, arsalarından, ineklerinde başka bir şey görmeyen iki arkadaş hayatlarında hiç görmedikleri mekanlara girer çıkarlar. Bu mekanlarda kocalarını arayan Sebahat ve Melahat bir taciz vakasına karışarak bir anda Türkiye’nin kahramanı haline gelirler. Sebahat ve Melahat olayın gazetelerde yer almasından sonra TV programlarına çıkarak iyice meşhur olurlar. Program sırasında bir ihbar telefonuyla kocalarının yerini öğrenen Sebahat ve Melahat kocalarını kadınlarla basarak onlara unutamayacağı bir ders verir.

Ünlü yapımcı Birol Güvenin firması MinT Prodüksiyon tarfından hazırlanan ‘Sebahat ve Melahat’ 17 Nisan 2015’te vizyona girecek.

İşte ‘Sebahat ve Melahat’ Filminin Fragmanı (Tıkla ve İzle)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?