• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

29 Ağustos 2014

ŞEHRİNİN TAKIMINA DESTEK OL

Sosyal Medya üzerinden liglerin başlaması dolayısıyla yeni bir kampanya başladı. Kampanyanın adı; “Elini Vicdanına Koy, Şehrinin Takımına Destek Ol”


spor-şehrintakımı1Sosyal Medya üzerinden başlayan “Elini Vicdanına Koy, Şehrinin Takımına Destek Ol!” kampanyası çığ gibi büyüyor. Anadolu kulüpleri kampanyayı destekliyor. Karadeniz bölgesindeki kulüpler de taraftarları kampanyaya davet ediyor. Ünlü isimlerde kampanyaya destek veriyor.

Kampanyaya ilişkin yapılan açıklama ise söyle;

İsmini taşıyan bir futbol takımına sahip değilse, o şehir henüz tam bir şehir olamamıştır. Liverpool, Barselona, Madrid, Hamburg, Marsilya gibi bir çok örnek şehir gösterebiliriz. Bizde sadece Trabzon, Bursa, Eskişehir ve Sivas’ın futbol takımları, istikrarlı başarıları sayesinde şehirlerinin marka değerinin yükselmesine katkıda bulundular.

Şehir takımları; kulüp yönetimi, taraftar, yerel yönetim, yerel markalar ve siyasi kadroların uyumlu çalışmasıyla başarıyı yakalayabilir. Futbol liglerinin başlamasına az bir süre kaldı ama şehir takımları, kombine bilet satışına gösterilen ilginin azlığından mağdur oldu.

Türkiye’de futbol hiç bu kadar büyük bir krizin eşiğine gelmedi. Hem maddi hem de manevi olarak. Üstelik sponsor markaların desteği de geçen sezonlara göre çok azaldı. Bu durumdan en çok kısıtlı bütçeli şehir takımlarımız etkilenecek.

Zaman şehrinin takımını ilk maçtan son maça kadar destekleme zamanı. İster taraftar ol, ister iş adamı. Elini vicdanına koy, şehrinin takımına destek ol!

Yaşasın #şehirtakımları

şehrin-takımı2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?