• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

‘SEN ANLAT KARADENİZ’ DİZİSİ GELİYOR!

Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın yeni dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’ yakında atv ekranlarında yayımlanacak. Dizide Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Burcu Binici, Öykü Gürman, Aydan Burhan ve Serdar Yeğin gibi oyuncular yer alıyor.Patikaa.com / Haber Merkezi


Yepyeni bir Karadeniz dizisi yakında ekranlarda olacak. Yapımcılığını Osman Sınav’ın yaptığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, Sinegraf senaryo grubunun kaleme aldığı ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi, Trabzon ve yaylalarında çekimleri yapılacak.

atv ekranlarında yayımlanacak dizide Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Burcu Binici Öykü Gürman, Aydan Burhan ve Serdar Yeğin gibi oyuncular yer alıyor. Diziye birçok oyuncunun daha eklenmesi bekleniyor.

Bir dönem ekranlarda birçok Karadeniz dizisi yer almıştı. Son yıllarda ise Karadeniz dizilerinden ses çıkmıyordu. ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi ile birlikte yeniden bir Karadeniz dizileri furyası başlayacak mı merak konusu.

Öte yandan bölge insanı, Karadeniz kültürünü otantik şekilde yansıtan dizilerin ekrana gelmesinden yana olduklarını her platformda dile getirmeye de devam ediyor.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?