• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

03 Eylül 2015

SOLUNUM ZİRVESİ ARHAVİ’DE BAŞLADI

3-5 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 7. Solunum Zirvesi Arhavi’de başladı.


SOLUNUM-ZİRVESİ-ARHAVİ’DE-BAŞLADI-1Artvin’in Arhavi ilçesinde gerçekleştirilen olan 7. Solunum Zirvesi’nin ilk günü Özay Otel’de yapılan programla başladı. Solunum Zirvesinde 20 kişilik uzman akademisyen ile yaklaşık 40’a yakın katılımcı yer alıyor. Toplantı Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nun onursal başkanlığında gerçekleştiriliyor.

Solunum Zirvesi toplantıları Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği tarafından düzenlenen birçok branştan doktorun bir araya gelerek solunum hastalıklarını tartıştıkları bilimsel bir toplantı serisi olarak gerçekleştiriliyor.

SOLUNUM-ZİRVESİ-ARHAVİ’DE-BAŞLADI-2Ülkemizin tıp alanında yetişmiş birçok uzmanının katılacağı zirvenin Arhavi’de gerçekleştiriliyor olmasının ilçe açısından oldukça önemli olduğunu dile getiren belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, “kongre için ilçemizde bulunan saygın profesörlerimizi, rektörümüzü ve uzman kadroları misafir etmekten onur duyuyoruz. İnanıyorum ki bu tür bilimsel toplantıların devamı gelecektir” dedi.

7. Solunum Zirvesi 5 Eylül cumartesi günü yapılacak kapanış toplantısıyla son bulacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?