• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

11 Nisan 2015

SPOR’DA TECRÜBE ORDU’DA KONUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesince Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Ahmet Çakar ile Ertem Şener “Sporda Tecrübe Konuşuyor” adlı programla ülke futbolunu Ordu’da masaya yatırdılar.


SPOR’DA-TECRÜBE-ORDU’DA-KONUŞTU-1Büyükşehir’in Nisan Ayı Kültür Sanat Etkinliklerinin önemli iki misafiri, Beyaz TV Spor Müdürü ve ‘Beyaz Spor’ programının yapımcısı Ertem Şener ile Spor Yazarı ve Eski Futbol Hakemi Ahmet Çakar oldu. “Sporda Tecrübe Konuşuyor” adlı programda ikili programa katılan davetlilerinde sorularını kendilerine has üsluplarıyla cevaplandırarak sporseverlere unutulmaz bir akşam yaşattılar.

SPOR’DA-TECRÜBE-ORDU’DA-KONUŞTU-2Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen programda, Orduspor başta olmak üzere Türk Futbolunun genelinde yaşanan sorunları da kendilerine özel üsluplarıyla ele alan ikili, özelikle Orduspor’da yaşanan sorunların çözümlenmesi için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini ve yaşanan maddi krizin tek sorumlusunun mevcut kulüp yönetiminin olduğunun altını çizdiler. Misafirlerin de soruları ile katıldığı programda Orduspor konusunun geçtiği anlarda heyecanlı dakikalar yaşanırken, Ahmet Çakar ve Ertem Şener’in esprileri ile de salon zaman zaman kahkahaya boğuldu.

SPOR’DA-TECRÜBE-ORDU’DA-KONUŞTU-3Moderatör Ertem Şener ve yorumcu Ahmet Çakar kendilerinin Ordu’da en güzel şekilde ağırlandıklarını belirtirlerken, gösterileni yakın ilgi nedeniyle Başkan Enver Yılmaz başta olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Program sonrasında Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Servet Güngör panel için Ahmet Çakar ve Ertem Şener’e teşekkür ederek çiçek taktim etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?