• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

26 Şubat 2015

SURVIVOR’DA TANIDIK İSİMLER KARŞI KARŞIYA

TV8 Ekranlarında başlayan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor All Star’da bu yıl önceki yıllarda yarışan isimlerden Rizeli Merve ve Hasan’da rakip olarak yer alıyor.


ALL-STARPatikaa.com / Haber Merkezi


22 Şubat’ta TV8 başlayıp şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerden oluşan kadrosuyla ekranlarındaki yerini alan Survivor All Star yıldız isimlerle dikkatleri üzerine çekerken içlerinde iki Karadenizli isim de yarışmada birinci olmak için terleyecek. 2010 yılındaki Survivor yarışmasında müthiş bir performans göstererek şampiyon olan aslen Rizeli Merve Oflaz ve yine Survivor 2012’de Nihat Altınkaya’nın ardından ikinci olan Hasan Yalnızoğlu adada birincilik için ter dökecek.

Ünlü İsimler Kadrosu

Dominik Cumhuriyeti’nde çekilen ve bu yıl en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor All Star’da Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Ahmet Dursun, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın, ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunanistam takımından Nadia Zagli gibi isimler yer alıyor. 

Merve Oflaz

Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak kabul edilen Survivor’ın tek kadın şampiyonu ünvanını elinde bulunduran Merve Oflaz, Survivor 2010 Kızlar-Erkekler’de şampiyon olarak zoru başarmıştı.

hd-survivor-114628D5İlk olarak ‘Var mısın? Yok musun?’ yarışmasıyla ekranlara çıkan Merve Oflaz, 2010 yılındaki Survivor yarışmasında müthiş bir performans göstererek şampiyon olmuştu. Aslen Rizeli olan Merve Oflaz bu yıl ünlüler takımında yer alarak yeniden birincilik için yarışacak. Muhteşem Yüzyil, Kalbim 4 Mevsim, Not Defteri ve Güzel Köylü  gibi dizilerde rol alan Merve Oflaz, reklam filmlerinde de yer aldı. Survivor Minik Kahramanlar programında sunuculuk da yapan Merve Oflaz, plates eğitmenliği yapmaya devam ediyor.

Hasan Yalnızoğlu

Aslen Rizeli olan  Hasan Yalnızoğlu, 1974’te İstanbul’da doğdu. Dansçı, oyuncu ve profesyonel güreşçi. Survivor yarışmasında adından söz ettiren yarışmacı Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev almıştı, Hasan 2007 yılında kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlendi.Sinema filmlerinde rol alan oyuncu , Survivor 2012’de Nihat Altınkaya’nın ardından ikinci olma başarısını göstermişti. Hasan Yalnızoğlu Bu yıl Gönüllüler takımında yer alarak ipi göğüslemek için yarışacak 

hasan_yalnizoglu_(3)_209302081954d4b209a6b3a

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?